Přihlásit

Věrnostní karta Sphere

Nově také sleva v e-shopu

Knihy Dobrovský

Jedna karta,
tisíce možností

Jedna karta, tisíce výhod

Aktivace karty

Jednoduše si aktivujte svou získanou kartu na internetu, a otevřete si online bonusy. Kartu můžete mít vždy u sebe i v mobilu jak na iOS, tak i na Androidu. Výhody si u nás najde každý.

Jediná karta která přináší tisíce možností

Získejte spoustu atraktivních slev a výhod na zážitky a výrobky že všech oborů. Otevřete možnost získat peníze tím že chytře šetříte nakupováním se Sphere programem, a vydejte se za to třeba na atraktivní dovolenou k moři. 

Zakoupení karty

Zakupte si svou kartu jednoduše online, a získejte výhody buď za měsíční nebo roční poplatek. Můžete jí mít snadno a rychle a začít využívat bonusy hned po aktivaci.

Přečtěte si

Inspirace a zajímavosti od partnerů Sphere
Mezinárodní den dětí (MDD) byl poprvé vyhlášen Valným shromážděním OSN v roce 1954. Cílem tohoto dne je připomenout si význam dětí ve společnosti a zajistit jejich zdraví, vzdělání a blaho. Mezinárodní den dětí je důležitým svátkem, který má připomenout světu, že děti jsou naší budoucností a je nezbytné se angažovat ve zlepšování jejich života a zajišťování jejich práv.
Říká se, že je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet. A taky že není nad vlastní zkušenost. Proto když jsme v rámci programu Sphere vstoupili do spolupráce s projektem Geltschberg, nabízející k ubytování tři zrekonstruované domky v Horních Chobolicích v malebném kraji Českého středohoří, vydala jsem se tam na víkend udělat si tu „svoji“ vlastní zkušenost.
Přes 50 představení nabídne 5. ročník Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží. Zastřešená letní scéna Divadla Kalich a jeho hostů v malebném prostředí Mahlerových sadů na Praze 3 hraje od 26. června až do 6. září.

Zůstaňte v kontaktu

Sphere v mobilu

Elektronická karta a katalog partnerů vždy po ruce

Newsletter

Inspirace, tipy a slevy do vašeho e-mailu

Sociální sítě

Sledujte Sphere na Facebooku a Instagramu

Slevy na Instagramu

Každodenní příliv slev na speciálním Instagramu

Inspirujte se příběhy a výrobky našich partnerů, kteří přispívají k trvalé udržitelnosti, ekologii a kvalitě života.