Přihlásit

Věrnostní karta Sphere

Nově také sleva v e-shopu

Knihy Dobrovský

Jedna karta,
tisíce možností

Jedna karta, tisíce výhod

Aktivace karty

Jednoduše si aktivujte svou získanou kartu na internetu, a otevřete si online bonusy. Kartu můžete mít vždy u sebe i v mobilu jak na iOS, tak i na Androidu. Výhody si u nás najde každý.

Jediná karta která přináší tisíce možností

Získejte spoustu atraktivních slev a výhod na zážitky a výrobky že všech oborů. Otevřete možnost získat peníze tím že chytře šetříte nakupováním se Sphere programem, a vydejte se za to třeba na atraktivní dovolenou k moři. 

Zakoupení karty

Zakupte si svou kartu jednoduše online, a získejte výhody buď za měsíční nebo roční poplatek. Můžete jí mít snadno a rychle a začít využívat bonusy hned po aktivaci.

Přečtěte si

Inspirace a zajímavosti od partnerů Sphere
Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.
Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.
Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.

Redakční výběry

Vybrali jsme pro vás

Zůstaňte v kontaktu

Sphere v mobilu

Elektronická karta a katalog partnerů vždy po ruce

Newsletter

Inspirace, tipy a slevy do vašeho e-mailu

Sociální sítě

Sledujte Sphere na Facebooku a Instagramu

Slevy na Instagramu

Každodenní příliv slev na speciálním Instagramu

Inspirujte se příběhy a výrobky našich partnerů, kteří přispívají k trvalé udržitelnosti, ekologii a kvalitě života.