Přihlásit

Mezinárodní den spodního prádla

Mezinárodní den spodního prádla jako připomínka ženské odvahy, suverenity a vyjádření sexuality...

Spodního prádla je na dnešním trhu nepřeberné množství a je velké množství typů a stylů, které mohou podtrhnout celý outfit a vyjádřit tak sebe sama. Dříve tomu tak nebylo a negliže vypadalo dost odlišně od podoby, jak ho známe dnes. Už není pravidlem, že by spodní prádlo za každou cenu nemělo být vidět. Můžete si vzít krajkovou podprsenku a záměrně ji nechat vyčuhovat…. Hlavní je, aby to bylo vkusné a cítila jste se dobře. Při výběru klaďte důraz především na kvalitu a výběr správné velikosti, abyste docílila maximálnímu pohodlí. 

Buďte Sexy

Další články z našeho blogu

Vánoční zajímavosti

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

…historie adventních věnců je stará přibližně 150 let a že ty první měly podobu dřevěného kola od vozu se 23 svícemi, 4 velkými bílými a 19 malými červenými? Přičemž se zapalovala od začátku prosince každý den až do Štědrého dne vždy jedna svíce, ve všední dny malá červená a o adventních nedělích velká bílá.

Divadelní představení se Sphere

Vstupenka do divadla je dárkem, který nabízí nejen zážitek, ale i možnost prožít společný čas s našimi blízkými. Užijete si večer plný kultury a zábavy, což může být skvělým způsobem relaxace a odpočinku od každodenního shonu. U těchto partnerů můžete zakoupit vstupenky nejen výhodně, se slevou, ale hlavně online z pohodlí domova!

Ovečkárna: Prestaňte počítat ovečky

Začněte lépe spát díky lůžkovinám z ovčí vlny. Díky kvalitnímu spánku jste produktivnější a při dlouhodobém dodržování správného spánkového režimu se vám může zlepšit nejen zdraví a celková spokojenost, ale také paměť. Hlavně proto, že tělo během spánku regeneruje a nabírá sílu na další den.