Přihlásit

Mezinárodní den spodního prádla

Mezinárodní den spodního prádla jako připomínka ženské odvahy, suverenity a vyjádření sexuality...

Spodního prádla je na dnešním trhu nepřeberné množství a je velké množství typů a stylů, které mohou podtrhnout celý outfit a vyjádřit tak sebe sama. Dříve tomu tak nebylo a negliže vypadalo dost odlišně od podoby, jak ho známe dnes. Už není pravidlem, že by spodní prádlo za každou cenu nemělo být vidět. Můžete si vzít krajkovou podprsenku a záměrně ji nechat vyčuhovat…. Hlavní je, aby to bylo vkusné a cítila jste se dobře. Při výběru klaďte důraz především na kvalitu a výběr správné velikosti, abyste docílila maximálnímu pohodlí. 

Buďte Sexy

Další články z našeho blogu

Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí (MDD) byl poprvé vyhlášen Valným shromážděním OSN v roce 1954. Cílem tohoto dne je připomenout si význam dětí ve společnosti a zajistit jejich zdraví, vzdělání a blaho. Mezinárodní den dětí je důležitým svátkem, který má připomenout světu, že děti jsou naší budoucností a je nezbytné se angažovat ve zlepšování jejich života a zajišťování jejich práv.

Geltschberg – dovolená v malebném kraji Českého středohoří

Říká se, že je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet. A taky že není nad vlastní zkušenost. Proto když jsme v rámci programu Sphere vstoupili do spolupráce s projektem Geltschberg, nabízející k ubytování tři zrekonstruované domky v Horních Chobolicích v malebném kraji Českého středohoří, vydala jsem se tam na víkend udělat si tu „svoji“ vlastní zkušenost.