Přihlásit

Profesionálně repasované iPhony od IGOODS

Věděli jste, že u nás můžete zakoupit i repasované iPhony? Oslovili jsme se společnost Renewd a milovníkům nakousnutého jablka přinášíme přístroje, které splňují vysoké standardy kvality, sází na ekologičtější přístup a jsou výrazně levnější. Jejich výhody tím ale zdaleka nekončí.

Výraz repasovaný nebo použitý má ve společnosti až negativní konotace. A z části i oprávněně. I k nám čas od času zavítají lidé, kteří si nějaký repasovaný telefon koupili a nyní se jim porouchal. Když takový telefon otevřeme, nestačíme zírat, co některé firmy dokáží za prasárny. Od nejlevnějších čínských dílů, chybějících šroubků až po lepící pásky držící konektory. Když odbočíme, takový skvost můžete koupit i nevědomky, protože na trhu jsou firmy, které ho umí zatavit do „Apple“ krabičky a prodávat jako nový. To je sice podvod, ale obvykle na to přijdete až po delší době a firma už na trhu nepůsobí… nicméně zpět k repasovaným telefonům. Ty od Renewd jsou repasovány výhradně z originálních dílů, takže jak vnitřní komponenty, tak například i displej je originální. Kvalita je tedy srovnatelná s novým kusem a není potřeba se bát, že se vám iPhone pod rukama rozsype.

Renewd přináší repasové iPhony se zárukou

Pro spolupráci se společností Renewd jsme se rozhodli z několika důvodů. Jedním z nich je, že při repasování iPhonů využívají jen originální součástky z dílny Apple. Jablečné telefony navíc v jejích rukách prochází pečlivou kontrolou kvality, která se soustředí na 83 klíčových bodů.

Když si koupíte iPhone Renewd, dostanete v balení také certifikovaný datový kabel. Navíc zařízení obdržíte vždy s nejnovější verzí systému iOS, která je k dispozici v okamžiku kontroly kvality.

Certifikovaná kontrola kvality

Repasované telefony od Renewd se mohou chlubit tou nejpřísnější kontrolou kvality na trhu. Všechna zařízení Renewd testují partneři, kteří jsou autorizovanými poskytovateli služeb výrobců, což znamená, že používají oficiální testovací software AST. Software prověřuje 83 klíčových součástí a historii jejich oprav, aby bylo docíleno ideální použitelnosti srovnatelné s novým kusem. 

dočíst celý článek zde

Zdroj: www.igoods.cz

Další články z našeho blogu

Vánoční zajímavosti

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

…historie adventních věnců je stará přibližně 150 let a že ty první měly podobu dřevěného kola od vozu se 23 svícemi, 4 velkými bílými a 19 malými červenými? Přičemž se zapalovala od začátku prosince každý den až do Štědrého dne vždy jedna svíce, ve všední dny malá červená a o adventních nedělích velká bílá.

Divadelní představení se Sphere

Vstupenka do divadla je dárkem, který nabízí nejen zážitek, ale i možnost prožít společný čas s našimi blízkými. Užijete si večer plný kultury a zábavy, což může být skvělým způsobem relaxace a odpočinku od každodenního shonu. U těchto partnerů můžete zakoupit vstupenky nejen výhodně, se slevou, ale hlavně online z pohodlí domova!

Ovečkárna: Prestaňte počítat ovečky

Začněte lépe spát díky lůžkovinám z ovčí vlny. Díky kvalitnímu spánku jste produktivnější a při dlouhodobém dodržování správného spánkového režimu se vám může zlepšit nejen zdraví a celková spokojenost, ale také paměť. Hlavně proto, že tělo během spánku regeneruje a nabírá sílu na další den.