Přihlásit

 Babí léto nekončí, poznejte krásy Českého Krumlova

Podzim je ideální sezóna pro městskou turistiku. Prozkoumejte malebné uličky města, historické památky a zakončete procházku šálkem dobré kávy v místní kavárně. Láká Vás tato představa? Tak navštivte třeba Český Krumlov, který je kulturním centrem jižních Čech.

Cestujte výhodně.

  1. Po aktivaci karty Sphere přejděte do katalogu na webových stránkách sphere.cz a vyhledejte lokalitu, kterou chcete navštívit. Zobrazí se Vám seznam hotelů a poskytovatelů ubytování, které můžete využít pro svůj pobyt již se zmíněnou slevou nebo bonusem. Stejný postup můžete využít i v mobilní aplikaci, která navíc dokáže sledovat polohu, kde se nacházíte.
  2. Po dobu Vašeho pobytu můžete jednoduše vyhledávat restaurace, obchody a zážitkové výlety v podobě sportu, kultury a spoustu dalšího, a využívat tak výhod, které Vám karta nabízí.

 

Náš tip:

Navštivte Český Krumlov, který Vás uchvátí svou atmosférou. Ať už se budete procházet spletí středověkých uliček s výhledem na malebné městské domy, navštívíte zámek/hrad, který patří mezi památky UNESCO nebo místní restaurace, rozhodně nešlápnete vedle.

Kde se ubytovat?

K ubytování nabízíme hned několik možností, náš interní tip je Pension Mono, který se nachází přímo v historické části centra. Ušetříte až 12 % z ceny.

 

Další tipy?

Kde se najíst?

Restaurant Švejk Vás příjemně překvapí moderní českou kuchyní se slevou až 10 % s věrnostní kartou Sphere. Nachází se přímo pod zámeckými schody, takže po prohlídce zámku můžete rovnou zamířit na oběd.

Co zažít?

  1. Zámek a hrad Český Krumlov s výhledem na medvědy
  2. Grafitový důl
  3. Golf Český Krumlov (20 % sleva)

 

Další články z našeho blogu

Vánoční zajímavosti

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

…historie adventních věnců je stará přibližně 150 let a že ty první měly podobu dřevěného kola od vozu se 23 svícemi, 4 velkými bílými a 19 malými červenými? Přičemž se zapalovala od začátku prosince každý den až do Štědrého dne vždy jedna svíce, ve všední dny malá červená a o adventních nedělích velká bílá.

Divadelní představení se Sphere

Vstupenka do divadla je dárkem, který nabízí nejen zážitek, ale i možnost prožít společný čas s našimi blízkými. Užijete si večer plný kultury a zábavy, což může být skvělým způsobem relaxace a odpočinku od každodenního shonu. U těchto partnerů můžete zakoupit vstupenky nejen výhodně, se slevou, ale hlavně online z pohodlí domova!

Ovečkárna: Prestaňte počítat ovečky

Začněte lépe spát díky lůžkovinám z ovčí vlny. Díky kvalitnímu spánku jste produktivnější a při dlouhodobém dodržování správného spánkového režimu se vám může zlepšit nejen zdraví a celková spokojenost, ale také paměť. Hlavně proto, že tělo během spánku regeneruje a nabírá sílu na další den.