Přihlásit

Papučový den

Že jste o něm nikdy neslyšeli? Papučový den slouží k podpoře mobilních hospiců po celé České republice. Proto jsme si 5. října všichni v kanceláři oblékli papuče, abychom ukázali, že je nám toto téma blízké a věříme, že si tento projekt zaslouží více pozornosti. #umiratdoma

Ať už je Vám 30 let nebo 60 let, téma mobilních hospiců se týká nás všech. Bohužel každý dostal svůj příděl času, který může strávit na tomto světě. A když už se cesta chýlí ke konci velká většina z nás chce prožívat poslední chvilky doma s našimi nejbližšími. O to se stará projekt Umírat doma. Umožňují umírajícím strávit poslední chvíle důstojně a hlavně v pohodlí domova. Přinášejí do domácností odbornou zdravotní péči, podporu a potřebné informace. 

Pokud Vám toto téma také není lhostejné, můžete se zapojit do papučového dne i vy, třeba příští rok. Vyfoťte se v papučích a přidejte fotku na sociální sítě s #umiratdoma. 

Jestli se Vám nechce čekat tak dlouho, můžete si vybrat některý ze zapojených hospiců a podpořit jej jiným způsobem, ať už finanční částkou nebo třeba věcným darem. Každá pomoc se počítá! 

Další články z našeho blogu

Vánoční zajímavosti

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

…historie adventních věnců je stará přibližně 150 let a že ty první měly podobu dřevěného kola od vozu se 23 svícemi, 4 velkými bílými a 19 malými červenými? Přičemž se zapalovala od začátku prosince každý den až do Štědrého dne vždy jedna svíce, ve všední dny malá červená a o adventních nedělích velká bílá.

Divadelní představení se Sphere

Vstupenka do divadla je dárkem, který nabízí nejen zážitek, ale i možnost prožít společný čas s našimi blízkými. Užijete si večer plný kultury a zábavy, což může být skvělým způsobem relaxace a odpočinku od každodenního shonu. U těchto partnerů můžete zakoupit vstupenky nejen výhodně, se slevou, ale hlavně online z pohodlí domova!

Ovečkárna: Prestaňte počítat ovečky

Začněte lépe spát díky lůžkovinám z ovčí vlny. Díky kvalitnímu spánku jste produktivnější a při dlouhodobém dodržování správného spánkového režimu se vám může zlepšit nejen zdraví a celková spokojenost, ale také paměť. Hlavně proto, že tělo během spánku regeneruje a nabírá sílu na další den.