Přihlásit

Notique ~ Zapiš si pro sebe

Cítíte se přesyceni technologiemi a miliony vizuálních podnětů? Jste stále v jednom kole? Notique nabízí možnost z tohoto věčného shonu vystoupit, zastavit se, zklidnit mysl, přenést své myšlenky a plány na papír, a tak začít vnímat primárně to důležité.

„V Notique věříme, že pro vnitřní klid je dobré srovnat si myšlenky a zorganizovat svůj čas. A neexistuje lepší způsob, jak to udělat než si v klidu sednout nad svůj diář, blok nebo kalendář a vše si dobře promyslet. Přiléhavý slogan – ZAPIŠ SI PRO SEBE – vhodně vystihuje a akcentuje tuto myšlenku brandu,“ vysvětlil obchodní ředitel Michal Šmidrkal.

Chcete zpomalit? Přeneste své myšlenky na papír! Kromě tradičně nabízených titulů může vaši duševní pohodu vylepšit přes 100 novinek NOTIQUE v různých jazykových mutacích, mimo jiné třeba Laskavý diář zaměřený na sebelásku či zápisník Note to Self vhodný k plánování. Hitem nové kolekce je speciální zápisník My Bullet Planner určený pro všechny, kteří si chtějí design vytvořit dle svého. 

Zastav se, vnímej, organizuj, plánuj, těš se!

Mezi novinkami, kterých je v kolekci NOTIQUE přes šedesát, najdete hned několik řad notesů a plánovacích diářů, jež umožňují individualizovanou ražbu. Rozrostla se také nabídka tematických diářů. Vedle oblíbeného Zábavného kalendáře Kateřiny Winterové, nově rozšířeného o mini herbář, se zákazníci mohou těšit také na oblíbenou rodinnou kolekci Krteček zahrnující rodinný diář a plánovací kalendář.

Myslíme na všechny

Mezi kalendáři je novinkou třeba Včelařský kalendář plný pranostik a užitečných informací pro začínající včelaře, nechybí ani oblíbené rodinné kalendáře v novém designu i formátech. Seniorům usnadní život kalendář Josef Lada s extra velkým kalendáriem a nabídku značky v neposlední řadě obohatí licenční tituly Warner Bros či rozšířená dárková kolekce Alfonse Muchy. Mimo datovaného sortimentu najdete v nabídce Notique také řadu nekonvenčních notesů vhodných pro každou příležitost.

Správné plánování aktivit je klíčem k úspěchu. Na chvíli zklidněte svou mysl a udělejte si čas pro sebe. 

Další články z našeho blogu

Vánoční zajímavosti

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

…historie adventních věnců je stará přibližně 150 let a že ty první měly podobu dřevěného kola od vozu se 23 svícemi, 4 velkými bílými a 19 malými červenými? Přičemž se zapalovala od začátku prosince každý den až do Štědrého dne vždy jedna svíce, ve všední dny malá červená a o adventních nedělích velká bílá.

Divadelní představení se Sphere

Vstupenka do divadla je dárkem, který nabízí nejen zážitek, ale i možnost prožít společný čas s našimi blízkými. Užijete si večer plný kultury a zábavy, což může být skvělým způsobem relaxace a odpočinku od každodenního shonu. U těchto partnerů můžete zakoupit vstupenky nejen výhodně, se slevou, ale hlavně online z pohodlí domova!

Ovečkárna: Prestaňte počítat ovečky

Začněte lépe spát díky lůžkovinám z ovčí vlny. Díky kvalitnímu spánku jste produktivnější a při dlouhodobém dodržování správného spánkového režimu se vám může zlepšit nejen zdraví a celková spokojenost, ale také paměť. Hlavně proto, že tělo během spánku regeneruje a nabírá sílu na další den.