Přihlásit

New Year, New Me? Ale kdepak!

Víte, co mě štve na novém roce? Ty spousty nevyžádaných rad a doporučení, jak bychom měli a neměli žít a co bychom měli a neměli dělat, schované pod pláštíkem tzv. Novoročních předsevzetí.

Každý přece máme nějakou vlastní sebereflexi, takže sami dobře víme, co nám dělá dobře a naopak. A pokud se přece jenom rozhodneme k nějakém radikálnímu činu, tak je internet plný informací, které můžeme využít a nemusí nám je nikdo nutit.

Takže za mě:

Nebaví vás běhat? Tak neběhejte!
Máte rádi maso? Jezte ho!
Nechcete se učit anglicky? Neučte se!
Otužování vám nic neříká? Kašlete na ledové koupele!
 
A hlavně si nenechte nikým namluvit, že musíte vystoupit ze svoji komfortní zóny, protože NEMUSÍTE! Naopak, hýčkejte si ji a buďte sami sebou.
 
A pokud si chcete přečíst knihu, která vás podpoří,  tak zkuste třeba tuto. 🙂 Hlavně buďte stále tak skvělý jako jste 🙂
 

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.