Přihlásit

Jaké plavky Vám nejlépe padnou? Záleží na typu postavy…

Léto se nám neodvratně blíží, a proto je nejvyšší čas si pořídit nové plavky, ve kterých budete hvězdou pláže i koupaliště. Pokud hledáte model, který vám dokonale padne, zvýrazní vaše přednosti, a naopak skryje drobné nedokonalosti, je v první řadě důležité poznat svůj typ postavy.

Typ trojúhelník

Typ trojúhelník Jak vypadá? Užší drobná ramena a širší boky. Jaké plavky se pro vás nejvíc hodí? Sáhněte po modelech, které zamaskují nedokonalosti a přitáhnou pozornost k vašim přednostem. Ideální jsou plavky s výrazným horním dílem, a naopak nenápadným spodkem. Nebojte se ani modelů se zavazováním za krk.

Typ jablko

Jak vypadá? Úzká ramena, širší pas, výraznější bříško a zadeček. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? Skvělou volbou pro ženy s postavou ve tvaru jablka jsou tankiny i jednodílné klasické nebo jednodílné vykrojené plavky. Pokud chcete zakrýt nedokonalosti v oblasti bříška, sáhněte po zeštíhlujících modelech.

Přesýpací hodiny

Jak vypadá? Stejně široká ramena a boky, úzký pas a linie těla ve tvaru písmene „S“. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? Plavky s výraznými vzory, nebojte se ani modelů bez ramínek. Vaší postavě také zalichotí bikiny s trojúhelníkovou nebo bardot podprsenkou.

Obrácený trojúhelník

Jak vypadá? Široká ramena a boky stejně úzké jako pas. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? S tímto typem postavy neuděláte chybu, pokud sáhnete po plavkách s pestrým spodním dílem. Nebojte se ani řasení, vrstvení a volánků.

Atletická postava

Jak vypadá? Souměrná postava, boky jsou ve stejné šíři jako ramena a nevýrazný pas. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? Abyste své postavě dodala více křivek, sáhněte po kalhotkách se zavazováním na bocích a vyztuženém vrchním dílu. Nebojte se ani vykrojených bikin.

Nastávající maminka

Jak vypadá? Maminka s rostoucím bříškem. Jaké plavky se hodí pro váš typ postavy? Těhotenské plavky jsou samozřejmě šité tak, aby byly co nejvíce pohodlné. Zpravidla mají nevyztužené košíčky, takže kostice nedráždí citlivá prsa. Pokud některé modely přece jenom kostice mají, jsou maximálně flexibilní. Všechny těhotenské plavky nechávají prostor rostoucímu bříšku.

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.