Přihlásit

Jaké plavky Vám nejlépe padnou? Záleží na typu postavy…

Léto se nám neodvratně blíží, a proto je nejvyšší čas si pořídit nové plavky, ve kterých budete hvězdou pláže i koupaliště. Pokud hledáte model, který vám dokonale padne, zvýrazní vaše přednosti, a naopak skryje drobné nedokonalosti, je v první řadě důležité poznat svůj typ postavy.

Typ trojúhelník

Typ trojúhelník Jak vypadá? Užší drobná ramena a širší boky. Jaké plavky se pro vás nejvíc hodí? Sáhněte po modelech, které zamaskují nedokonalosti a přitáhnou pozornost k vašim přednostem. Ideální jsou plavky s výrazným horním dílem, a naopak nenápadným spodkem. Nebojte se ani modelů se zavazováním za krk.

Typ jablko

Jak vypadá? Úzká ramena, širší pas, výraznější bříško a zadeček. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? Skvělou volbou pro ženy s postavou ve tvaru jablka jsou tankiny i jednodílné klasické nebo jednodílné vykrojené plavky. Pokud chcete zakrýt nedokonalosti v oblasti bříška, sáhněte po zeštíhlujících modelech.

Přesýpací hodiny

Jak vypadá? Stejně široká ramena a boky, úzký pas a linie těla ve tvaru písmene „S“. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? Plavky s výraznými vzory, nebojte se ani modelů bez ramínek. Vaší postavě také zalichotí bikiny s trojúhelníkovou nebo bardot podprsenkou.

Obrácený trojúhelník

Jak vypadá? Široká ramena a boky stejně úzké jako pas. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? S tímto typem postavy neuděláte chybu, pokud sáhnete po plavkách s pestrým spodním dílem. Nebojte se ani řasení, vrstvení a volánků.

Atletická postava

Jak vypadá? Souměrná postava, boky jsou ve stejné šíři jako ramena a nevýrazný pas. Jaké plavky se pro vás nejvíce hodí? Abyste své postavě dodala více křivek, sáhněte po kalhotkách se zavazováním na bocích a vyztuženém vrchním dílu. Nebojte se ani vykrojených bikin.

Nastávající maminka

Jak vypadá? Maminka s rostoucím bříškem. Jaké plavky se hodí pro váš typ postavy? Těhotenské plavky jsou samozřejmě šité tak, aby byly co nejvíce pohodlné. Zpravidla mají nevyztužené košíčky, takže kostice nedráždí citlivá prsa. Pokud některé modely přece jenom kostice mají, jsou maximálně flexibilní. Všechny těhotenské plavky nechávají prostor rostoucímu bříšku.

Další články z našeho blogu

Mezinárodní den dětí

Mezinárodní den dětí (MDD) byl poprvé vyhlášen Valným shromážděním OSN v roce 1954. Cílem tohoto dne je připomenout si význam dětí ve společnosti a zajistit jejich zdraví, vzdělání a blaho. Mezinárodní den dětí je důležitým svátkem, který má připomenout světu, že děti jsou naší budoucností a je nezbytné se angažovat ve zlepšování jejich života a zajišťování jejich práv.

Geltschberg – dovolená v malebném kraji Českého středohoří

Říká se, že je lepší jednou vidět, než stokrát slyšet. A taky že není nad vlastní zkušenost. Proto když jsme v rámci programu Sphere vstoupili do spolupráce s projektem Geltschberg, nabízející k ubytování tři zrekonstruované domky v Horních Chobolicích v malebném kraji Českého středohoří, vydala jsem se tam na víkend udělat si tu „svoji“ vlastní zkušenost.