Přihlásit

Jak zhubnout do plavek? Zaručené tipy, které skutečně fungují

Potřebujete v krátkém čase zhubnout pár kilo do plavek? Zhruba za měsíc můžete shodit 4 až 5 kg. Nemusíte přitom hladovět nebo držet drastické diety. Stačí upravit jídelníček a zařadit do svého plánu pravidelný pohyb třeba v podobě HIIT. Zjistěte, jak na to.

Jak rychle zhubnout do plavek?

Asi každá žena chce v plavkách u vody vypadat jako bohyně. Vzpomněly jste, že jste si předsevzaly, že do léta shodíte do plavek? A ejhle! Zatímco na teploměru už vidíte vysoké letní teploty, na váze vidíte pořád stejná čísla. Začaly jste tedy hledat metody rychlého hubnutí? Pamatujte, že ty většinou nejsou pro vaše tělo zdravé. Co z toho, že zázračně shodíte desítky kilogramů během měsíce, když vaše tělo bude tak vyšťavené, že ani nebudete mít náladu dojít k vodě?
Zásadní otázkou je, kolik potřebujete nebo chcete shodit. Klíčem k tomu, jak se dostat do formy, je nastavení dosažitelného cíle a udržení motivace. Za zdravé hubnutí se považuje, když měsíčně shodíte 4 až 5 kg. Týdně můžete obvykle zhubnout až o kilogram. A 4 až 5 kg za měsíc je slušné číslo, které na sobě rozhodně uvidíte. Tak pojďte hubnout efektivně a zdravě! 

Vše začíná u motivace: mějte silnou vůli

Pro hubnutí hledejte pádný důvod. Nikdy k němu nepřistupujte jen proto, že to po vás chce okolí. Proč jste se rozhodly shodit pár kilogramů? Je to kvůli hubnutí do plavek? Bezva! To je váš pádný důvod.

dočíst celý článek zde

Zdroj: https://www.trenyrkarna.cz/blog/jak-zhubnout-do-plavek-zarucene-tipy-ktere-skutecne-funguji-n1282

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.