Přihlásit

 Hledáte něco chladivého a chutného?

Ledová káva není jen pouhou alternativou ke klasické horké kávě, ale také se stala trendovým nápojem a součástí kavárenských menu po celém světě. Je oblíbená mezi milovníky kávy i nekávovými nadšenci, protože nabízí osvěžení a chuťové uspokojení ve stejnou dobu.

 

Takže pokud hledáte něco chladivého a chutného, zvažte ledovou kávu jako skvělou možnost. Bez ohledu na to, zda si ji připravíte doma nebo si ji dáte v kavárně, tato osvěžující směs kávy a ledu vám poskytne ideální způsob, jak si vychutnat kofeinový zážitek ve slunečném letním dni.

 

Philips

Tauer Elektro

kavavyhodne.cz

kawio.cz

grizly.cz

JAK PŘIPRAVIT TU NEJLEPŠÍ LEDOVOU KÁVU?

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.