Přihlásit

EXIsport: Náš partner s exkluzivními Výhodami!

Partnerství s EXIsport je něčím, na co jsme mimořádně hrdí. A proč? Neboť přináší členům Sphere úžasné výhody při nákupu kvalitního sportovního vybavení.

Věděli jste, že náš partner EXIsport začal v malém kamenném obchodě, který otevřeli v Košicích v roce 2003? Právě tam začal jejich příběh a jejich cílem bylo přinést kvalitní sportovní vybavení do každého slovenského domova.

Od začátku se EXIsport vyznačoval týmem vlastních designérů a sportovců, kteří pracovali na vývoji privátních značek obuvi, textilu a dalšího sportovního vybavení. Dnes jsou těmito privátními značkami **AUTHORITY** (oceněnou 3krát SUPERBRANDS) a **EVERETT**. Jejich produktový sortiment se rychle rozrostl od sportovní obuvi po oblečení a doplňky, které se staly oblíbenými mezi všemi věkovými skupinami.

Jejich e-shop byl spuštěn v roce 2002 a od té doby došlo k několika výrazným změnám. . V současnosti navštěvuje stránku stovky tisíc lidí měsíčně. EXIsport umožňuje zákazníkům nákupy v e-shopech ve čtyřech zemích www.exisport.com, www.exisport.cz, www.exisport.hu splňující ta nejnáročnější kritéria internetového prodeje. V současnosti spouští i prodej v rámci celé EU formou www.exisport.eu. EXIsport se může pochlubit nabídkou více než 280 světových značek.

Naše partnerství s EXIsport je něčím, na co jsme mimořádně hrdí. A proč? Neboť přináší našim členům úžasné výhody při nákupu výborného sportovního vybavení. EXIsport je naším partnerem a to znamená, že si můžete užívat speciální benefity na jejich prodejnách i e-shopu:

10 % Sleva na Nezlevněný Sortiment: v e-shopu s kódem SPHERE10

3 % Dodatečná Sleva na Produkty od Partnerů: v e-shopu s kódem SPHERE03

GRISPORT More III dark brown
MOON BOOT Monaco High black

EXIsport zasahuje i do komunity s cílem podporovat aktivní životní styl a humanitní projekty. Nedávno se staly hlavním partnerem na akci CHARITY RUN TOUR, které pomáhá malým bojovníkům na dětské onkologii.

EXIsport je nejen obchodní značkou, je to tým lidí, kteří žijí sportovním duchem a srdcem. A ve spolupráci se Sphere můžeme tímto sportovním duchem inspirovat i vás.

Další články z našeho blogu

Vánoční zajímavosti

VĚDĚLI JSTE, ŽE?

…historie adventních věnců je stará přibližně 150 let a že ty první měly podobu dřevěného kola od vozu se 23 svícemi, 4 velkými bílými a 19 malými červenými? Přičemž se zapalovala od začátku prosince každý den až do Štědrého dne vždy jedna svíce, ve všední dny malá červená a o adventních nedělích velká bílá.

Divadelní představení se Sphere

Vstupenka do divadla je dárkem, který nabízí nejen zážitek, ale i možnost prožít společný čas s našimi blízkými. Užijete si večer plný kultury a zábavy, což může být skvělým způsobem relaxace a odpočinku od každodenního shonu. U těchto partnerů můžete zakoupit vstupenky nejen výhodně, se slevou, ale hlavně online z pohodlí domova!

Ovečkárna: Prestaňte počítat ovečky

Začněte lépe spát díky lůžkovinám z ovčí vlny. Díky kvalitnímu spánku jste produktivnější a při dlouhodobém dodržování správného spánkového režimu se vám může zlepšit nejen zdraví a celková spokojenost, ale také paměť. Hlavně proto, že tělo během spánku regeneruje a nabírá sílu na další den.