Přihlásit

„Den naruby“

Dne 21. června se konal "Den naruby", vyhlášený pacientskou organizací DEBRA ČR

V rámci našeho věrnostního programu Sphere bychom rádi upozornili na důležitou iniciativu, kterou podporujeme. Dne 21. června se koná „Den naruby“, vyhlášený pacientskou organizací DEBRA ČR. Tento den je věnován podpoře pacientů s nemocí motýlích křídel, pro které může být i šev na oblečení zdrojem bolesti.

„Den naruby“ je příležitostí pro každého, kdo chce vyjádřit svou sounáležitost s pacienty a šířit osvětu o tomto velmi vzácném závažném onemocnění. Stačí si vzít 21. června třeba i jen jeden kousek oblečení naruby.

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.