Přihlásit

Coqui představuje svou Eco kolekci obuvi

Letos jsme zase o skok dál! Rozhodli jsme se jít po zelené cestě pro planetu - a protože každá cesta začíná prvním krokem, najdete na našem e-shopu novou rECOqui kolekci, která je vyrobena z 10% recyklovaného materiálu Eva.

Vyskočte s námi po zelené cestě

V kolekci najdete dámské i pánské pantofle vyznačující se minimalistickým designem a trendy tlumenými barvami. Spolehnout se můžete na antibakteriální povrch, neklouzavou podešev i jejich lehkost. Jejich povrch je díky přidanému eco materiálu nedokonalý, ale smysl této cesty pro planetu, je.

 

Další články z našeho blogu

Inovativní kolekce školního vybavení BAAGL

Jak sám název napovídá, BAAGL se zaměřuje na výrobu ergonomických batohů a aktovek vyvíjených ve spolupráci s českými fyzioterapeuty tak, aby byly co nejpohodlnější, a hlavně umožňovaly zdravé každodenní nošení.

Světový den cestovního ruchu

Tento den připomíná nejen cestování jako takové, ale hlavně cestování bezpečné a férové. Světový den cestovního ruchu 2023 v rámci tématu Turistika a zelené investice zdůrazňuje potřebu většího počtu a lépe zacílených investic pro projekty udržitelného rozvoje, které jsou součástí plánu OSN pro lepší svět do roku 2030.

21. září Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby připadá každoročně na 21. září. Alzheimerova choroba (demence) je degenerativní onemocnění mozku, při kterém ubývají mozkové buňky a vyhasínají jejich funkce.