JAK VIDÍ PSI?

Víte, že více než 40 % lidí v Čechách vlastní psa? A ani majitelé kočičích mazlíčků za tímto číslem nezaostávají, protože jich je rovných 37 %! V přepočtu na jednoho obyvatele jsme tak na absolutní špičce v rámci zemí Evropské unie. Suma sumárum, my Češi jsme prostě do domácích zvířat blázni a jsme schopni za ně ročně utratit přes dvě miliardy korun!!! Nejvíce hýčkají zvířata v bezdětných rodinách, zejména potom senioři, protože za ně vynakládají o
73 % prostředků více než rodiny s dětmi. Největší obnos spolyká krmení, potom různé doplňky stravy, pamlsky a také služby tipu „psí hotely.“


A pokud se chcete dozvědět více o zraku našich psích miláčků, mrkněte na náš BLOG, kde se v Zoohit magazínu dočtete spoustu zajímavých informací.

BLOG
 1. Psi se dokážou naučit až 250 slov a gest, dokážou počítat až do pěti a zvládnou řešit jednoduché matematické úlohy. Intelektuálně jsou na úrovni dvouletých dětí.
 2. Psi nemají rádi objímaní. Považují to za projev vaší dominance. Je to pro ně ponižující.
 3. Bez mokrého čenichu nedokáže pes stopovat podle pachu.
 4. 72% majitelů psů věří tomu, že jejich mazlíčci dokážou předpovídat počasí. Pravda je, že psi mají vynikající sluch a dokážou tak zaslechnout přicházející bouři dříve než lidé. Jejich sluch je 10x lepší než náš.
 5. Psi mají také vynikající čich. Cítí 10 000x až 100 000x lépe než lidé. Proto vždycky poznají, když před nimi skrýváte něco dobrého!
 6. Pro psa jste vůdcem smečky. Pes instinktivně vyžaduje souhlas od vůdce smečky před každým jednáním.
 7. Existuje 703 čistokrevných plemen psů.
  Zdroj:www.eurodenik.cz

 

PET AMOUR

Týpí pelíšek pro psy a kočky Boho Curry je krásný doplněk do interiéru vyvedený v šedém provedení se žlutým polštářkem a kvalitní dřevěnou, 70 cm vysokou, konstrukcí.

HAPPY ZOO

ROYAL CANIN Mini Adult 8kg je komplexní a plnohodnotné krmivo pro psy malých plemen od 10 měsíců do 8 let věku, které uspokojuje vybíravou chuť malých plemen.

ZOO4YOU

Canvit Fish oil – olej z mořských úhořů obsahuje vysoký podíl esenciálních nenasycených omega-3 mastných kyselin. Ty pozitivně ovlivňují kvalitu kůže a srsti vašich psích miláčků, přispívají ke správnému fungováni kardiovaskulárního systému, podporuji správnou funkci nervového systému a mozku, činnosti kloubů a oční sítnice.

PSÍ KRÁLOVSTVÍ

PETBOX 4pet je nepromokavý domeček pro psy v praktickém outdoorovém provedení do terénu. Je vhodný na agility, závody, zkoušky apod.

 

 1. Nejvyšší rychlost, kterou je kočka schopná dosáhnout na krátkou vzdálenost, je asi 48 km/h
 2. Po narození koťátka nevidí ani neslyší. Otevírají oči poprvé až za 5 dní, zrak a sluch se vyvíjí přibližně po 2 týdnech. Chodit začnou zhruba po 20 dnech.
 3. Kočky jsou nejspavější ze všech savců. Tráví spánkem téměř 16 hodin denně.
 4. Kočky milují vyvýšené prostory. Když padají, vnitřní ušní kanálek (který kontroluje rovnováhu) vyšle signál a kočky se stačí otočit a srovnat celé tělo tak, aby „přistály“ na nohou.
 5. Většina koček upřednostňuje krmivo pokojové teploty a odmítne jakékoliv jídlo studenější, nebo příliš horké.
 6. Záblesky světla jsou pro kočky dokonalou hračkou! Zhasněte v místnosti a baterkou namiřte na podlahu světlo. Uvidíte, jak se za ním kočka bude honit.
 7. Pokud vaše kočka váží víc, než by měla, a oba boky přesahují šířku jejích vousů, ztratí za chvíli schopnost vnímání prostoru a také stabilitu.
  Zdroj:www.krmeni.cz

 

KRMENI.CZ

ROYAL CANIN® Savour Exigent – granule pro mlsné kočky. Krmivo je složeno ze dvou tipů granulí tak, aby uspokojovalo potřeby vybíravých koček.

ZOOHIT

Škrabadlo Perníková chaloupka obsahuje velký škrabací strom s vstupní rampou, sisalový povrch, domeček na spaní, houpací síť, dva pelíšky a vyvýšenou vyhlídkovou plošinou. Je velmi stabilní, s více možnostmi sestavení.

BENU LÉKÁRNA

Bio Band VETO Shield Cat je repelentní obojek pro kočky a koťata od 2 měsíců věku založený na bázi přírodních olejů. Obojek je voděodolný, zelené barvy a délky 35 cm.

LEKARNA.CZ

FELIWAY CLASSIC sprej nabízí rychlé uklidnění při cestování autem nebo návštěvě veterináře. Jednoduše nastříkejte přípravek přímo na přepravku či košík vaší kočky, nikdy ne na kočičku samotnou.

 

JEZDECTVÍ

KALENDA JEZDECKÉ POTŘEBY

Lehká deka Horseware Rambo airmax cooler je vyrobená z lehkého, chladivého materiálu Airmesh, který má vysoké absorbční schopnosti a skvěle padnoucí střih.

 

JEZDECKÉ POTŘEBY OBLUK

Celokožená, dětská westernová obuv je vyrobená z vysoce jakostní hovězí kůže s prošitou podrážkou. Boty jsou zdobeny kontrastní výšivkou.

 

KAŽDÝ DEN SE UČÍME NĚCO NOVÉHO

 

KNIHY DOBROVSKÝ

Co má pes na mysli, aneb jak pochopit psí uvažování je zábavný a obsažný rádce od předního světoznámého odborníka přinášející řadu zajímavostí, vyvracející mnohé běžné pověry a nedorozumění týkající se čtyřnohých přátel člověka.

ALBATROS MEDIA

Je toho na vás moc nebo jste prostě měli "den blbec“? Kočičí terapie je dokonalou vzpruhou pro všechny, kteří potřebují vykouzlit úsměv na tváři.

Pro získání slevy je potřeba registrovat se na webu partnera v našem odkazu a zadat číslo EAN karty do registrace v detailu účtu.