MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ JE TU  
 Už tuto sobotu oslavíme spolu s dětmi Mezinárodní den dětí, který se slaví v současnosti ve 145 zemích světa! U nás byl tento svátek oficiálně uznán až v roce 1950, a to přesto, že jeho oslavy probíhaly už za doby první republiky. Připomíná nám právo dětí na život v míru a právo na péči o jejich zdraví. A jestli ještě nevíte, jak s dětmi jejich letošní svátek oslavíte, co kdybyste s nimi vyrazili na safari do ZOO Dvůr Králové? Více se dozvíte v našem BLOGU.
 
 


 
 
 
Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti. Až budete hotovi, nezapomeňte říct „neplecha ukončena“.
 
 
JEDEME DO AFRIKY! Od května do konce září nabízí ZOO Dvůr Králové na ploše 50 ha skutečné „Africké safari“.

 

 
    
 
 
 
Kroket je ideální hra na výlet s rodinou. Účelem hry je dostat míček pomocí paličky skrz všechny branky. Tak honem do toho! 
 
 
Kultovní hra Vikingů! Skvělá venkovní hra z Finska, vhodná pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti.
 
     
 
 
 
   
 
 
Školáci i výtvarníci ocení kvalitní pastelky pro pestrobarevné chvíle kreativity i zábavy. Klasické, silnější trojhranné i lakované pastelky najdete v Koh-i-noor.
 
 
Dostat dnes děti po škole ven od počítačů a televizí vyžaduje systematický přístup. Zkuste jim koupit třeba nové kolo a zvolte tak nenásilný způsob. 
 
     
 
 
Všimli jste si, že vyrostla Rozmarýnka? Rozmarýnka je průvodcem pro tvoření, přináší jednoduché, ale nápadité návody.
 
 
S naší nafukovací zábavou se vrátíte rádi zpět do dětských let a Vaše děti si užijí stejné radovánky, jaké jste zažívali u vody vy. 
 
 
 
   
 
 
   
 
 
Probuď v sobě dobrodružného ducha, vydej se na cestu fantastickými krajinami a sleduj, jak tvé okolí rozkvétá novým životem.
 
 
Také jste rádi skákali přes gumu různé sestavy? Češky, Rusky, Lehkolehké... bylo jich hodně. Poraďte svým dětem, jak na to. 
 

 
    
 
   
 SOUTĚŽE          NOVINKY       KATALOG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.cz+420 241 710 502
+420 608 983 483
klientservis@sphere.cz 
          
 STÁHNĚTE SI APLIKACI