‌ ‌ 
 
 
 PROGRAM SPHERE SLAVÍ 25 LET! 
 Je tu květen 2019 a největší univerzální věrnostní program Sphere slaví své
25. narozeniny. Čtvrtstoletí – to už je docela dlouhá doba. Tak dlouhá, že odroste jedna generace a přivede na svět další. Událo se toho během těch let spousty. A až čas rozsoudí a ukáže, co bylo opravdu důležité a co se rozplynulo v kouzlu okamžiku. Ale pár událostí zůstane už navždy přelomovými…Když jsme ve firmě bilancovali a ohlédli se za milníky doby minulé, vyvolávalo to v nás někdy úsměv a někdy nostalgii. To, co se zdálo být svého času důležité či dokonce zlomové, se z dnešního pohledu jeví jako bezvýznamná epizoda. Více v našem BLOGU

 
 
 
 
Nechce se Vám cestovat do ciziny, a přesto čekáte luxusní služby a moderní wellness? Zkuste CK Relax and Wellness. 
 
 
Vyberte si u nás dovolenou, na kterou už nikdy nezapomenete. Náš tip je Francouzská Polynésie. To je jeden poklad vedle druhého.
 
     
 
 
Objevujte nové trasy v komfortu zapůjčených aut z vozového parku Avis. Rezervujte si své auto ještě dnes! 
 
 
Spolehlivý prodejce nových i ojetých automobilů Škoda a Volkswagen s pobočkami v Praze a v Příbrami.
 
     
 
 
U nás se Vám klidně může stát, že pár metrů od sebe jsou úplně jiné světy! Jednou si připadáte jako na chatě v horách, jindy zase jako na obláčku!
 
 
Síť 12 hotelů a resortů v nejatraktivnějších lokalitách České republiky – v Praze, Brně, Mariánských Lázních, na Šumavě, v Krkonoších a na Vysočině.
 
     
š
     
 
 
Každý sendvič je připraven se zárukou těch nejčerstvějších a nejchutnějších surovin, které roztančí vaše chuťové pohárky.
 
 
Designové prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail a výborné menu. KOBE je místo, kde se rodí pravé umění gastronomie. 
 
     
     
 
 
Pobyt na Šlechtitelce může být zážitkem na celý život. Pokud hledáte spojení nezapomenutelných zážitků a skvělého vína, tak jste tu správně. 
 
 
Široký výběr denně čerstvých řezaných i hrnkových květin. Dovážené jsou přímo od pěstitelů z Nizozemska, Kolumbie a Ekvádoru. 
 
     
 
 
Shoe Republic je největším obuvním multibrandem v České republice. Nabízí dámskou obuv oblíbených i exklusivních značek.
 
 
Marianne je life-stylový časopis pro sebevědomé ženy. Najdete v něm rozhovory, zajímavosti ze světa, módní okénko a beauty rady. 
 
     
     
 
 
Stačí zabalit a vyrazit! Pro svou cestu si vyberte stylový, prostorný cestovní kufr nebo praktickou cestovní tašku ověřených značek na subform.cz
 
 
Quiksilver trička mají originální design, vysoce jakostní materiál a padnoucí střihy. Trička QUIKSILVER nenosí jen surfaři.
 
     
 
 
Školní batoh s Lego Star Wars je snem každého dětského fanouška Sci-Fi. Stormtrooper, Microfighter, BB-8 nebo Kylo Ren? Stačí si jen vybrat. 
 
 
Zvládnete vyřešit unikátní rébusy a uniknout z místnosti včas? Únikovka je karetní variací na populární únikové hry. Užijte si mnoho dobrodružství s Albi.
 
     
 
 
Tatuum je životní styl. Můžete očekávat vysokou kvalitu, propracovanost detailů jak v elegantním, tak i v casual stylu.
 
 
Toužíte po elegantním kousku nejvyšší kvality? Pánské hodinky Hugo Boss na vás čekají v prodejnách Klenoty Aurum. 
 
     
     
 
 
Svět se mění, a stejně tak se mění i způsob, jakým používáme své telefony. Otočný fotoaparát fantastický z obou stran. 
 
 
Zažijte dokonalý poslech a užijte si kvalitní zvuk. Naše audio systémy využijí jak běžní posluchači tak nároční hifisté.
 
     
 
 
Hudební divadlo Karlín je nejznámější muzikálovou scénou v Praze i České republice, uvádějící díla českých i světových autorů.
 
 
Velký výběr knih, ochotní knihkupci, příjemné prostředí, stovka populárních titulů skladem. To jsou Knihy Dobrovský.
 
     
 
 
Vydejte se s námi na planiny Serengeti a nahlédněte do úžasného světa afrických zvířat. Na trase můžete pozorovat zebry, antilopy nebo hejna pelikánů. 
 
 
Vytvořte si domov, ve kterém se budete cítit pohodlně a příjemně. Slaďte saténové povlečení s barevnými polštářky a útulná oáza klidu je na světě. 
 
     
     
   
 SOUTĚŽE          NOVINKY       KATALOG VÝHOD 
   
     
  
 www.sphere.cz+420 241 710 502
+420 608 983 483
klientservis@sphere.cz 
     
   
 STÁHNĚTE SI APLIKACI