Prázdniny končí, ale to vůbec nevadí! 
 I ty nejhezčí prázdniny mají svůj konec. Čeká na vás nový školní rok a spousta zážitků se spolužáky. Připravte se na něj stylově! Tenisky, batohy, penály, školní pomůcky a mnohem více! To vše zakoupíte u našich partnerů s nádhernými slevami.  
     
 
 
     
 
 
 
 
ZVONÍ KONEC PRÁZDNIN
 
 
 
 
     
     
 
 
Oblíbené trojhranné tužky tvrdosti 1, 2 a 3. jsou školáky nejvíce používány na rýsování. Kdo je ještě nemá koupené? Cena 12 Kč. 
 
 
Široká nabídka výtvarných potřeb pro školáky, amatéry i profesionály. Fixy, pastelky, barvy, skicáky a mnohem více. Ceny již od 14 Kč. 
 
     
     
 
 
     
 
 
Chce vaše dítě nebo vnouče notebook hlavně do školy, ale příležitostně si zahraje i nějakou tu hru? Notebook od HP přinášejí oboje. Spolehněte se na originál. Cena od 6 500 Kč. 
 
 
Dětské brýle musí především dobře sedět, aby je děti nosily rády. Děti dobře vědí, co chtějí. Nechte děti vybrat si brýle na pobočkách Fokus Optik. Cena od 1 500 Kč. 
 
     
     
 
 
Připravte se do školy. Při balení notebooků, sešitů a knih oceníte praktičnost i stylovost. Ceny i s pouzdrem na tužky od 1199 Kč. 
 
 
Hledáte stylový a pohodlný batoh pro své děti? 16 l. streetový batoh je ideální pro desky a učebnice velikosti A4. Ceny od 799 Kč. 
 
     
     
 
 
Vyberte si z naší kolekce stylových košil s barevnou kostkou. Nakupujte v prodejnách Quiksilver. Cena od 1 800 Kč. 
 
 
Velmi kvalitní a stylová dětská trika s prémiovým a odolným potiskem FOX. Trika šitá v Evropě! Cena od 424 Kč. 
 
     
     
 
 
     
 
 
     
   
 SOUTĚŽE          NOVINKY       KATALOG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.cz+420 241 710 502
+420 608 983 483
klientservis@sphere.cz 
          
 STÁHNĚTE SI APLIKACI