‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
         
         
  FACEBOOKEL.KARTANOVINKYNOVÝ WEB  
         
  
     
  Říká se, že lepší je něco jednou vidět na vlastní oči, než o tom tisíckrát slyšet. A také že vzpomínky je to jediné, co nám nikdo nemůže vzít. Proto cestujeme. Abychom poznávali, abychom zažívali, ochutnávali a abychom jednou měli na co vzpomínat.  
     
  SOUTĚŽE  
     
    
     
  ZOOLOGICKÉ ZAHRADY  
     
    
     
     
   ZOO DVŮR KRÁLOVÉ   KROKODÝLÍ ZOO   
   Za shlédnutí určitě stojí výstava dosud nezveřejněných černobílých fotek z Afriky manželů Johnsonových.   Přijeďte poznat unikátní svět krokodýlů, včetně ukázek krmení skupiny 19 krokodýlů kubánských.   
           
   Dvůr Králové   Protivín   
   10 %   10 %   
     
    
     
  HRADY A ZÁMKY  
     
    
     
     
   ZÁMEK SLAVKOV   SLEZSKOOSTRAVSKÝ HRAD   
   Jazz a swing + věhlasný orchestr Melody Makers Ondřeje Havelky,28. 7. od 19:30 na zámeckém nádvoří.   Přijeďte na již 11. ročník Letních Shakespearovských slavností, třeba komedii Dobrý konec všechno spraví.   
           
   Slavkov u Brna   Ostrava   
   10 %   20 %   
     
  MUZEA A PAMÁTNÍKY  
     
    
     
     
   PAMÁTNÍK LIDICE   ARCHEOSKANZEN MODRÁ   
   Lidice měly být nadobro vymazány, ale záměr nacistů nevyšel. Nedovolme, aby se historie opakovala!   Přijeďte k nám třeba na Den medu a medoviny, který se koná 1. září 2018 a zakončete tak skvěle čas prázdnin.   
           
   Lidice   Modrá (Velehrad)   
   20 %   20 %   
     
    
     
  >> Chci více výhod na léto 2018 <<  
     
    
     
          
       
          
  Copyright © 2018 EFIN spol. s r. o.
Posíláme Vám Informační zpravodaj Sphere na základě Vašeho přihlášení k jeho odběru. Dle zákona jde o obchodní sdělení.
  
     
  Společnost EFIN spol. s r.o. si vyhrazuje právo na případné obsahové nepřesnosti a změny v síti poskytovatelů výhod a slev, které proběhly od datové uzávěrky.
Slevy se obecně netýkají cen zboží a služeb v akci, pokud není stanoveno výslovně jinak. Texty inzerátů v e-NEWS jsou základní, úplné a aktuální znění naleznete v katalogu poskytovatelů výhod a slev na www.sphere.cz. Jakékoliv otázky, postřehy a názory, prosím posílejte na klientský servis naší společnosti.
  
     
   www.sphere.cz  +420 241 710 502 /+420 608 983 483   klientservis@sphere.cz