SOUTĚŽENOVINKYFACEBOOKBLOG  
         
  
     
  Víte, že lyžování holduje v Česku kolem 2 miliónů lidí? Jak by také ne, vždyť počátky tohoto zimního sportu se datují už na začátek 20.století. Oproti tomu má snowboarding značné zpoždění, které bylo zapříčiněno bývalým režimem a neexistencí podmínek pro tento zábavný sport, kterému se aktuálně věnuje kolem půl milionu nadšenců a jehož historie je poměrně mladá, protože silná snowboardová komunita se u nás zformovala až po listopadu 1989. V roce 1998 byl snowboarding zařazen mezi olympijské sporty.  
     
  ZIMA KLEPE NA DVEŘE ...  
     
     
   HUDY   HARFA SPORT   
   Velmi lehká nepromokavá bunda Mammut se hodí pro širokou škálu outdoorových aktivit.   Funkční a krásné dámské lyžařské brýle Bollé Scarlett, navíc se 100% UVA i UVB ochranou.   
           
   Obchodní síť   Praha, e-shop    
   7 %   5 - 15 %    
     
     
   D-SPORT   KLIMATEX   
   Podávejte absolutně neobyčejné sportovní výkony v absolutně neobyčejných a funny ponožkách Happy Socks.   Pánské funkční triko s minimem švů s vynikajícími termoizolačními vlastnostmi vám určitě udělá při sportu moc dobře!   
           
   Obchodní síť, e-shop   Obchodní síť   
   15 %   10 %, 15 % VIP   
     
     
   THE HORTH FACE   BEVAGUS   
   Říká se, hlavně klid a nohy v teple. V těchto dámských zimních botách s membránou proti vodě je určitě mít budete!   Limitovaná edice celo-kevlarové kompaktní přilby s FIS certifikací je tu! Lehká jak pírko a vyráběná v ČR.   
           
   Obchodní síť, e-shop   e-shop   
   15 %, 18 % VIP   10 %   
     
     
   TEMPISH   E-LYŽE.CZ   
   Až se zima zeptá, co jsme dělali v létě, no tak jsme přece vybírali brusle, protože štěstí přeje připraveným :).   Lyže pro odvážné, sportovní a ambiciózní lyžařky s technologií 90% SIDE WALL pro lepší přenos sil na hranu lyže.   
           
   Olomouc, e-shop   Brno, e-shop   
   5 - 10 %    10 %, 2 % zlevněné zboží     
     
     
     
          
       
          
  Copyright © 2018 EFIN spol. s r. o.
Posíláme Vám Informační zpravodaj Sphere na základě Vašeho přihlášení k jeho odběru. Dle zákona jde o obchodní sdělení.
  
     
  Společnost EFIN spol. s r.o. si vyhrazuje právo na případné obsahové nepřesnosti a změny v síti poskytovatelů výhod a slev, které proběhly od datové uzávěrky.
Slevy se obecně netýkají cen zboží a služeb v akci, pokud není stanoveno výslovně jinak. Texty inzerátů v e-NEWS jsou základní, úplné a aktuální znění naleznete v katalogu poskytovatelů výhod a slev na www.sphere.cz. Jakékoliv otázky, postřehy a názory, prosím posílejte na klientský servis naší společnosti.
  
     
   www.sphere.cz  +420 241 710 502 /+420 608 983 483   klientservis@sphere.cz