‌ ‌ 
 
 
     
 
 
 
 
ZDRAVÍ
 
 
 
 
     
     
 
 
Břišní tyfus je život ohrožující infekční onemocnění Nechte se očkovat, pokud jedete do Asie, Střední a Jižní Ameriky a Afriky.
Cena 1 070 Kč. 
 
 
Fenistil gel přináší rychlou úlevu při poštípání hmyzem, při spálení od sluníčka a nebo kopřivce. Rychle zmírňuje svědění a podráždění kůže. Balení 50g za 279 Kč. 
 
     
     
 
 
     
 
 
Náplasti na puchýře chrání, urychlují jejich hojení a zmírňují nepříjemný tlak. Navíc hydrokoloidní vrstva zabraňuje podráždění zdravé pokožky. Cena 97 Kč.
 
 
Protein complex používejte jako součást pestré a vyvážené stravy v rámci zdravého životního stylu. Ideální použití je po cvičení.
Cena od 499 Kč. 
 
     
     
 
 
Vířivka Turtle - Právě pro jednoduché a snadné využití byl tento elegantní model vypracován do charakteristického tvaru želvího krunýře.
Cena od 119 990 Kč.
 
 
Masáž Back je zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Uvolní ztuhlé svalstvo a postupně odblokuje páteř a klouby.
Cena od 1 390 Kč
 
     
     
 
 
     
 
 
Udělejte něco pro své zdraví. Dvě balení BIO Matcha Tea Harmony po 60g a Med s Matcha Tea ve skleničce, 165g. Cena 698 Kč. 
 
 
Thajská masáž, pověstné léčitelské umění, které se v Thajsku dědí z generace na generaci. Uvolňuje tělo i mysl. Cena od 690 Kč. 
 
     
     
 
 
     
   
 SOUTĚŽE          NOVINKY       KATALOG VÝHOD 
   
          
 www.sphere.cz+420 241 710 502
+420 608 983 483
klientservis@sphere.cz
 
          
 STÁHNĚTE SI APLIKACI