SOUTĚŽEFACEBOOKNOVINKYBLOG  
         
  
     
  JAK VZNIKAJÍ TRENDY

Pokud chcete vědět, jak vznikají módní trendy a jak vypadá svět módního byznysu, nic nám to nepřiblíží lépe, než psychologicky laděné komediální drama režiséra Davida Frankela "Ďábel nosí Pradu". Vtipně potom zejména dialog mezi Mirandou Prestleyovou, šéfredaktorkou prestižního módního časopisu Runway, v podání Meryl Streep a její druhé asistentky, začínající novinářky Andy Sachsové, kterou hrála Anne Hathaway, kdy Miranda sarkasticky pronáší
na adresu Andy: VÍCE V BLOGU
  
     
     
  MÓDA JE TO, CO NÁM SLUŠÍ  
     
  VIVANTIS / e-shop / 5 %, 10 % VIP  
     
     
   PIERRE CARDIN   BRUNO FASHION   
   Veškeré oblečení pro moderní muže bez rozdílu věku, včetně bot, doplňků, spodního prádla a Casual Wear.   Zveme Vás na velkou předvánoční módní přehlídku FASHION & beauty, kterou připravujeme jako poděkování našim věrným zákazníkům.   
           
   2x Ostrava, Praha   Olomouc, Polská 1   
   5 %   5 %   
     
     
   PORTAMENTO MTM   ROCA BLANCA FASHION    
   Buďte originální, nesplývejte s davem a nechte si ušít pánský oblek nebo dámský kostým na zakázku.   Jedinečné kousky oblečení, kabelek
a doplňků, které podtrhnou vaši osobnost a skvěle padnou.
   
           
   Praha 1, Palackého 727/14   Olomouc, Pavelčáková 12   
   10 %   5 %, 10 % VIP   
     
     
     
       
     
     
     
    
     
     
   DMXGEAR.CZ   LE CHATON   
   S největší nákupní galerií DMXGEAR můžete ukázat svůj společenský statut skrze perfektní trenky, slipy, boxerky nebo sportovní funkční prádlo.   Dodejte si odvahu a chuť, nebojte se barev a vyzkoušejte třeba toto krásné červené prádlo, které rozzáří vaši pleť.   
           
   e-shop   4x Praha, Plzeň,    
   15 %   5 %   
     
          
       
          
  Copyright © 2018 EFIN spol. s r. o.
Posíláme Vám Informační zpravodaj Sphere na základě Vašeho přihlášení k jeho odběru. Dle zákona jde o obchodní sdělení.
  
     
  Společnost EFIN spol. s r.o. si vyhrazuje právo na případné obsahové nepřesnosti a změny v síti poskytovatelů výhod a slev, které proběhly od datové uzávěrky.
Slevy se obecně netýkají cen zboží a služeb v akci, pokud není stanoveno výslovně jinak. Texty inzerátů v e-NEWS jsou základní, úplné a aktuální znění naleznete v katalogu poskytovatelů výhod a slev na www.sphere.cz. Jakékoliv otázky, postřehy a názory, prosím posílejte na klientský servis naší společnosti.
  
     
   www.sphere.cz  +420 241 710 502 /+420 608 983 483   klientservis@sphere.cz