‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
         
         
  FACEBOOKNOVINKYEL. KARTAFREESPHERE  
         
  
     
  Na otázku, jakou cenu má čas, existuje jen jediná odpověď. TU NEJVYŠŠÍ! Čas se nedá zastavit, podplatit, usmlouvat, uprosit ani vrátit. Měří všem stejně, a to je na tomto světě snad jediná spravedlnost. Proto vám chceme něco málo z vašeho času ušetřit a představit vám vybrané obchodní partnery, díky kterým můžete prožít celý báječný den s kartou Sphere! Od snídaně, přes různé aktivity a lehký oběd, přes další aktivity až po skvělou večeři, něco málo kultury a šup taxíkem domů :) Tak si to užijte! Stejně jako náš nový volnočasový magazín Free Sphere, který je ke stažení ZDE.  
     
  SOUTĚŽE  
     
    
     
  KRÁSNÉ RÁNO SE SPHERE  
     
     
   BERRY´S   CACAO PRAGUE   
   Začněte den s borůvkovým smoothies s levandulí, protože v kombinaci          s cejlonskou skořicí je opojné.   Není nad zdravou snídani, jako je granola s jogurtem, čerstvým ovocem, pečenými vločkami s medem a ořechy.   
           
   Brno   Praha   
   5 - 10 %   10 %   
     
     
   DŮM JÓGY   CENTRUM VIKTORIA   
   Jóga mění náš život. Jóga mění nás.  A nikdy není pozdě začít a zkusit udělat něco jenom pro sebe.   Moderní koncept víceúčelového centra s několika druhy sportovišť nabízí propojení byznysu, pohybu a relaxace.   
           
   Praha   Brno   
   5 - 20 %   10 %   
     
    
     
  JAK UBÍHÁ DEN SE SPHERE  
     
       
     
     
     
     
   RESTAURANT TIBURÓN   RESTAURACE 49   
   Kdo ještě neochutnal skvělé tapas, jako by nebyl. A ve spojení s moderní španělskou kuchyní to nemá chybu!   Skvělá adresa, kde zakončit den. Italské menu doplněné o nabídku        z francouzského baru vás bude bavit.   
           
   Pardubice   Ostrava   
   10 %, VIP 15 %   10 %   
     
     
   KINO LUCERNA   KINO HVĚZDA   
   Navštivte jeden z nejstarších kinosálů na světě a vychutnávejte si atmosféru, která se datuje až k roku 1909.   Kino Hvězda vás baví už více než 50 let. Nejí se v něm, ani nepije, ale o to víc se vychutnávají filmy.   
           
   Praha   Uherské Hradiště   
   20 %   10 %, Young 20 %   
     
     
     
       
     
  JEŠTĚ VÍCE SUPER VÝHOD SE SPHERE  
     
          
       
          
  Copyright © 2018 EFIN spol. s r. o.
Posíláme Vám Informační zpravodaj Sphere na základě Vašeho přihlášení k jeho odběru. Dle zákona jde o obchodní sdělení.
  
     
  Společnost EFIN spol. s r.o. si vyhrazuje právo na případné obsahové nepřesnosti a změny v síti poskytovatelů výhod a slev, které proběhly od datové uzávěrky.
Slevy se obecně netýkají cen zboží a služeb v akci, pokud není stanoveno výslovně jinak. Texty inzerátů v e-NEWS jsou základní, úplné a aktuální znění naleznete v katalogu poskytovatelů výhod a slev na www.sphere.cz. Jakékoliv otázky, postřehy a názory, prosím posílejte na klientský servis naší společnosti.
  
     
   www.sphere.cz  +420 241 710 502 /+420 608 983 483   klientservis@sphere.cz