facebook
instagram
youtube

 

PRO SPORTOVNÍ NADŠENCE

Věděli jste, že v České republice je aktuálně 1 593 km cyklostezek, 310 km komunikací vhodných pro cyklisty a okolo 37 tis. km cyklotras? S 224 km cyklostezek si prvenství drží Praha a největší síť značených cyklotras nabízí potom Jihočeský kraj.


Z průzkumů vyplývá, že do práce na kole u nás jezdí pouze 4 % lidí.Pokud se však podíváme na rekreační cyklistiku, zde se čísla poněkud liší. Projížďkám na kole se věnuje 40% obyvatel, a ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát mnoho, je Česko v celkovém pořadí zemí, jejichž obyvatelé se cyklistice věnují nejčastěji, na třetím místě.


A víte, co je na ježdění na kole vůbec nejlepší? Tak jednak že se nezapomíná ale hlavně nikdy není pozdě to zkusit. Inspiraci pro cyklisty, golfisty a sportovce hledejte v našem newsletteru.

 

 

 

 

NOVINKY

 

Přijďte zažít tradiční českou folklórní show s cimbálovkou a pochutnat si na oblíbených českých pokrmech! Čtyřhodinová večeře v roubené kolibě podtrhne atmosféru a zážitek z celého večera.

Žižkovská věž v Mahlerových sadech tvoří nepřehlédnutelnou dominantu Prahy. Kromě návštěvy observatoře můžete nově uplatnit kartu Sphere také v restauracích Oblaka, Miminoo a Bistru 66.

Máme skvělou zprávu pro milovníky konceptu pivovaru Staropramen Potrefená husa! Nově můžete využít kartu Sphere ve dvou jejich restauracích v Českých Budějovicích a jedné v Praze v ulici Platnéřská.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE NOVÉ VIDEO

 

 

SOUTĚŽ

 

 

SBÍREJTE BODY U VYBRANÝCH PARTNERŮ