Víte, že můžete u vybraných partnerů získat body za své nákupy? Stačí si jednoduše aktivovat svou kartu, být přihlášený a přes naše webové stránky kliknout na vybraného partnera. Nabízí se Vám tak mimořádná příležitost v rámci věrnostního programu SPHERE získávat slevy na vaše nákupy nebo sbírat body, které můžete vyměnit za zajímavé odměny.

Chcete se dozvědět více?

Zařizujete si nové bydlení nebo byste chtěli udělat doma drobnou renovaci? U těchto partnerů můžete sbírat body a zkrášlit si svůj domov.

BYDLETE DLE SVÝCH PŘEDSTAV

Nakupute pohodlně vše online pro zařízení vaší domácnosti nebo jen obzvláštnění interiéru. Nabídka je rozmanitá.

VYBAVENÍ PRO KAŽDOU DOMÁCNOST

Když se rozhodnete nově zařídit obývácí pokoj, ložnici, jídelnu, dětský pokoj nebo pracovnu, můžete pořídit v klidu díky e-shopu.

 

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Oživte svůj dům či byt originálními výrobky, netradičními dekoracemi nebo stylovým nabýtkem. Inspirovat se můžete Asií, Skandinávií a na své si přijdou i vyznavači venkovského stylu.

SPRÁVNÉ OBUTÍ

Vybírat můžete z více než 450 značek a celkem z témeř 50 000 výrobků, vše s kvalitním servisem od jednoduchého systému nakupování přes dodání až po případnou reklamaci.

Potřebovali byste doplnit svůj šatník na jaro? V rámci Sphere plus můžete nakoupit a body proměnit za zajímavé odměny.

 

SLEDUJETE MÓDNÍ TRENDY

Sportovní styl vám není blízký a dáte raději na eleganci? Podtrhnete někdy rády elegantní oufit ležérním kouskem? Dopřejte si kvalitní a skvěle vypadající oblečení.

VYBÍREJTE Z MNOHA ZNAČEK

Móda je také o náladě. Doplňte svůj šatník a nebojte se kombinací, můžete tak podtrhnout svou jedinečnost. K dispozici je až 300 značek a možnost vrácení do 60 dnů.

 
 

Nenechte si ujít příležitost a hrajte o zajímavé ceny.

Chcete vyhrát?
 
 
 

Nakupujte vína z pěti světadílů se slevou 15%

Co je nového?
 
 

V předchozím newsletteru jsme vás pozvali na golf. Na co se můžete těšit příště? Už se budeme těšit na 1. Máj - lásky čas.

facebook
instagram
youtube

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere