Květnová soutěž

 

Ceny:

 

1. cena - dárkový balíček v hodnotě 3000 Kč

2. cena - dárková balíček v hodnotě 2000 Kč

3. cena - dárkový balíček v hodnotě 1000 Kč

  

Soutěžní otázka na 3. týden:

Je součástí Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship i surfová škola?    

1. Ne

2. Ne, jen školka

3. Ano

 

 

 

Quiksilver
Značka Quiksilver byla založená v Austrálii v roce 1969 skupinou surfových nadšenců. Začalo to kvalitními, funkčními a moderními šortkami pro surfaře. Dnes najdete logo, které tvoří vlna se zasněženou horou, nejen na boardshorts a stylovém oblečení, ale také na neoprenech, surfových prknech, plážovém a snowboardovém oblečení a na dalších produktech, které jsou nezbytné pro všechny „boardsporty“, kde se mísí originální design s vysokými technickými nároky.

Roxy

Dámská linie Roxy přibyla ke značce Quiksilver v roce 1990. Od té doby si již vytvořila vlastní historii, ikony a identitu. Ať je oblečení navrhované pro surf, snowboard, na pláž, do města nebo do hor, Roxy je vždy synonymum kvality, inovace, komfortu a stylu. Surfařky a snowboardistky nosí tuto značku již od začátku, nejen pro svou vysokou kvalitu a technickou propracovanost, ale i pro všechny hodnoty, které značka ztělesňuje. V srdci ROXY je sport, tradice,  kultura a životní styl přesahující hranice „boardsportů“, jež přitahuje celou generaci aktivních děvčat a žen.

www.surfchamp.cz

 

Ceny:

 

1. cena - balíček v hodnotě 3000 Kč

2. cena - balíček v hodnotě 2000 Kč

3. cena - balíček v hodnotě 1000 Kč

 

Soutěžní otázka na 3. týden:

Ktery znamy designer navrhnul ikonicky Juicy Salif: 

1. Marc Newson

2. Zaha Hadid

3. Philippe Starck

 

 

 

Designpropaganda

V naši nabídce naleznete pouze kvalitní a nadčasový design. Kvalita výrobku se rozumí nejen z hlediska vybraných materiálů, ale také designu. Veškeré výrobky designéři navrhují do nejmenších detailů tak, aby byly plně funkční a přitom neztratily nic ze své krásy. Při výrobě každého kusu se klade značný důraz na výběr materiálů, prvotřídnost zpracování a výběr správných prodejců. Produkty z naši nabídky zůstávají funkční a krásné po řadu let. Proto si můžeme dovolit nabídnout na naše švýcarské vzory až 30 let záruky. Vybrali jsme si designové společnosti tak, abychom nabízeli širokou paletu výrobků pro zařízení designových bytů, domů, kanceláří, recepcí, barů, restaurací, kaváren či obchodů.

www.designpropaganda.cz