SRPNOVÁ SOUTĚŽ  JESENICE FUN PARK   

 

650x300-1.jpg

 

JESENICE FUN PARK je park plný zábavy a mnoha her pro děti i dospělé. Zasoutěžte si o poukazy a zažijte den plný zábavy se svými kamarády nebo rodinou. 

První cena: 3x parmanentka v celkové hodnotě 5970 Kč

Druhá cena: 2x permanentka v celkové hodnotě 3980 Kč 

Třetí cena: 1x permanentka v hodnotě 1990 Kč

Soutěžní otázka na 2. týden

Ve kterém roce se Fun park rozrostl o interaktivní lanové centrum? 

a) 2015

b) 2017

c) 2020

 

 

Jesenice fun park se pro svoji rozmanitost sportovního a společenského vyžití stal oblíbeným místem pro trávení volného času nejen pro místní obyvatele. Stal se populárním také pro firmy, které areál a veškerý jeho potenciál využívají pro pořádání teambuildingů, firemních akcí, dětských dnů a oslav. Speciální fun zóna pro děti je svými atrakcemi a možnostmi vyžití jedinečným místem pro rozvíjení jejich schopností, dovedností a  bezprostředního vydovádění. V areálu jsou vybudovány dva tenisové kurty s umělým povrchem, multifunkční hřiště pro soft tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, mini fotbal a mini basketbal. Pro plážový volejbal, jsou k dispozici dvě hřiště. Můžete se zde věnovat i méně náročným sportovním disciplínám - stolnímu tenisu, pétanqeu, mini golfu.

Součástí sportoviště jsou odpočinkové zóny, lehátka, prostory pro posezení a relaxaci. Nechybí zde ani stan s občerstvením. Pro pohodlí a komfort jsou k dispozici dámské a pánské sprchy, WC a wif-fi.

Jesenice fun park je koncipován tak, aby se zde cítil dobře každý, kdo rád aktivně odpočívá i mimo hlavní město. Neslouží pouze ke sportovním účelům. Je tu také proto, abyste v něm zažili pohodu, dobře se bavili, potkávali se, odpočívali. Bezprostřední sousedství Průhonického parku nepochybně ocení milovníci krásné přírody a čerstvého vzduchu.

Fun zóna je otevřena ve všední dny od 14:00 - 20:00 hodin a víkendech od 10:00 - 20:00

 

Další informace naleznete na www.jesenicefunpark.cz