SOUTĚŽ ZÁŘÍ  DIVADLO POD PALMOVKOU  

 

 

DIVADLO POD PALMOVKOU, nabízí svým divákům silné a velké příběhy světového i českého repertoáru různých žánrů inscenované v moderním pojetí a s vynikajícími hereckými výkony.  

První cena: 2x vstupenka na představení Můj romantický příběh 5.10.2020

Druhá cena: 2x vstupenka na představení Zamilovaný Shakespeare 7.10.2020

Třetí cena:  2x vstupenka na představení Zamilovaný Shakespeare 21.10.2020

Čtvrtá cena:  2x vstupenka na představení Pusťte Donnu k maturitě! 30.10.2020 

Soutěžní otázka na 4. týden

Inscenace Bezruký Frantík získala nominaci v Cenách divadelních kritiků a Cenu na mužský herecký výkon. Uveďte jméno herce titulní role a můžete se zapojit do soutěže o 2 vstupenky na představení Pusťte Donnu k maturitě 30. 10. 2020

 

a) Jakub Albrecht

b) Milan Peroutka

c) Zdeněk Piškula

 

Nápovědou Vám může být program ZDE

 

 

Dovolte mi, abych se na úvod 72. divadelní sezony našeho divadla krátce vrátil k sezoně minulé. Byla totiž pro nás v mnohém zlomová. Stali jsme se Divadlem roku 2018 v anketě české divadelní kritiky a vstřícné reakce jsme po celou minulou sezonu cítili od Vás - našich diváků. Je to pro nás zároveň silný závazek do budoucna. Nadále budeme usilovat o divadlo, které bude živě reagovat na aktuální podněty, sdílet divadelní a kulturní tradice. V tom všem se budeme snažit držet krok s Evropou a se světem. Věříme totiž, že právě v dnešní rozbouřené době má divadlo své nezastupitelné místo a smysl.

 

Další informace naleznete na www.podpalmovkou.cz