Hurá, hurá škola volá! Připravte se na nový školní rok v předstihu.

facebook
instagram
youtube

 

Konec prázdnin se blíží nezadržitelným tempem a před námi ja nový školní rok. Pro každé rodiče to znamená na jednu stranu oddych, že se vše vrátí zase do „ normálu“, děti budou (doufejme) chodit do školy, na kroužky a tréninky. S tím jsou ale na druhou stranu spojeny nemalé výdaje, protože jak všichni víme, děti přes prázdniny vyrostou, a je jim najednou všechno malé. Kalhoty krátké, boty tlačí, trička pnou ve švech a o nových školních pomůckách ani nemluvím.

Abychom Vám ten nový školní začátek alespoň trochu zpříjemnili, připravili jsme pro pár dobrých tipů na výhodné nákupy.

A jak správně uspořádat psací stůl pro školáka se dozvíte v našem BLOGU.

 

HURÁ ŠKOLA

 

SOUTĚŽE

Jesenice FunPark je park plný zábavy a mnoha her pro děti i dospělé. Zasoutěžte si o poukazy a zažijte den plný zábavy se svými kamarády nebo rodinou.

Stačí, když správně odpovíte na otázku a zařadíte se do slosování o dárkový poukaz SCANquilt k nákupu značkového bytového textilu v prodejně nebo e-shopu.

Nenechte si ujít zážitky s plzeňským pivem. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a zapojíte se do slosování o poukazy.

 

NOVINKY

CRAZY DAISY

Unikátní koktejlový bar v centru Prahy, který Vás ohromí prvorepublikovou atmosférou, ojedinělou videomapingovou show nebo skvělými koktejly.

 

JAN BECHER PRAGUE

Nápoje a koktejly na bázi jednoho z nejvyhlášenějších bylinných likérů si vychutnáte v příjemném prostředí s barem a zahrádkou.

 

 

Adresa: EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4
Telefon +420 241 710 502
Email: sphere@sphere.cz

Nechcete už odebírat naše e-maily? Odhlaste se zde.