Reference

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s věrnostním programem SPHERE , kartou  SPHERE a CARTE vydané společností EFIN, spol. s.r.o. Naše firma BIKECONTROL  se již přes 20 let specializuje na prodej jízdních kol, cyklistických potřeb a e-shop se stejným sortimentem. Původně jsme zákazníkům dávali naši slevovou firemní kartu, ale přivítali jsme možnost začlenit se do věrnostního programu SPHERE v celé České republice i na Slovensku. Naše firma včetně zaměstnanců a zákazníků mají možnost čerpat nejen výhodné slevy od 5 do 30 % ve všech oborech podnikání, navíc tato karta je pro nás garancí ověřené firmy s vysokým standardem kvality služeb a renomé na trhu. Zákazníci vítají pouze jednu kartu, která otevírá dveře mnoha obchodů, modré logo SPHERE nemůžete přehlédnout ani při vstupu do prodejny ani u pokladny. Je jednoduché vysvětlit zákazníkovi výhody a nepřeberné možnosti slev a služeb. Je radost vydávat SPHERE našim zákazníkům a ještě raději slyšíme, když se vrací s dobrými referencemi a zkušenostmi, že se jim karta osvědčila a je jejich každodenním společníkem. Je skvělé odměňovat zákazníky za jejich vstřícnost a věrnost nakupovat u nás. Firma EFIN si vybrala naši firmu a zprostředkovala předvánoční reklamu v roce 2013, kterou prezentovala banka EQUA BANK všem svým klientům s odkazem tipů na vánoční dárky pro muže a ženy u partnerů CARTE. Na základě této reklamy se na nás obracelo spousty zákazníků z celé republiky, zvýšil se nám počet objednávek na našem e-shopu a obrat firmy. Díky SPHERE může i firma z města Havířov oslovit a získat zákazníky z celé republiky.

logo_bike_control.jpg Mgr. Renáta Janečková - BIKECONTROL

S programem Sphere jsme začali spolupracovat roku 2015 a od té doby jsme pocítili nejenom nárůst zákazníků, ale také jejich spokojenost, že u nás mohou svou Sphere kartu využít. Pro slevu ji využívají jak na našem e-shopu, tak i přímo na prodejně. Pro nás je to tak první slevový partner, který se nám vyplácí!

logo-helveti-barevne.pngJiří Štencek - jednatel Helveti s.r.o.

Každoročně naše lázně navštíví přes 30 000 spokojených klientů a řada z nich se opakovaně vrací. I proto jsme hledali komplexní řešení jak ocenit jejich věrnost. Věrnostní program, který v obou lázeňských domech fungoval nepřetržitě od roku 2006 spoluprací se společností EFIN od roku 2012 získal zavedením SPHERE další rozměr. Díky pružnosti tohoto systému se nám dokonce podařilo propojit věrnostní systém s on-line rezervačním systémem. Zároveň jsme získali možnost oslovit a přilákat do třeboňských lázní nové zákazníky právě z řad držitelů SPHERE. Výhodnost spolupráce se společností EFIN je pro nás tedy díky všem výše uvedeným skutečnostem ekonomicky i marketingově velmi zajímavá.

MSLT_logo_barva_vertikalni.jpgIng. Sabina Kodlová - OŘ Městských slatinných lázní Třeboň

Sphere je pro nás silný a spolehlivý partner, díky detailně propracované a skvěle promyšlené marketingové komunikaci Sphere jsme pevně zakotveni v podvědomí velké skupiny spokojených držitelů věrnostních karet i ostatních partnerů Sphere. Spolupráce se Sphere je pro nás radost, která nám dlouhodobě přináší ovoce.

nude_logo_pozadi_bile.jpgPřemysl Hejda - jednatel NUDE Fresh & Juicy – fresh juice bar

Věrnostní program Sphere oproti mnohým jiným marketingovým kanálům, které využíváme, nám přivádí kvalitní a bonitní zákazníky, kteří se navíc vracejí. Ze své pozice oceňuji také profesionální a prozákaznický přístup ze strany "Sphere týmu". Ač mají na starosti mnoho set firem, vždy jsem se setkal s milým a proaktivním jednáním.

Logo s motem (kopie).jpgRuslan Skopal – jednatel Trenýrkárna.cz

Naše společnost, ELVIA-PRO, spol. s r.o. je specializovaným prodejce značkové elektroniky SONY již od roku 1991. Vzhledem k vývoji, který elektronické odvětví  v posledních letech prodělalo, cítíme rostoucí potřebu soustředit se na kvalitu a šíři poskytovaných služeb. Také z toho důvodu jsme v roce 2008 po pečlivém zvážení ukončili vlastní věrnostní program a zapojili se do perfektně fungujícího a široce rozšířeného věrnostního systému Sphere. Naše společnost je nejen poskytovatelem slev pro všechny držitele Sphere, což do našich prodejen přivádí nové zákazníky,  ale také se aktivně zapojuje do rozšiřování „členské základny“ distribucí vlastních Sphere. V obou případech považujeme účast ve věrnostním systému Sphere za konkurenční výhodu a doufáme, že je tak také vnímána našimi zákazníky. Skutečnost, že se zákazníci s „našimi“ Sphere kartami vrací, je pro nás dostatečným důkazem jejich zájmu o tuto výhodu. Zároveň se podílíme na reklamních aktivitách a inzerci v tištěných i elektronických médiích společnosti EFIN a i tato forma spolupráce je pro nás přínosem. Děkujeme společnosti EFIN za dlouhodobě vynikající spolupráci a přejeme mnoho dalších spokojených obchodních partnerů i držitelů Sphere.

logo_ELVIA_PRO.jpgPetr Axler - jednatel Elvia Pro, s.r.o.

Zapojení do programu Sphere zvýšilo návštěvnost našeho internetového obchodu Skinbook. Perfektní propagace v internetovém katalogu, tištěném magazínu a e-mailových newsletterech přivedla řadu nových zákazníku, kteří by nás jinak nemuseli objevit. Díky kartě Sphere  Student zaměřené na mladé lidi jsme oslovili přesně naší cílovou skupinu, která má díky poskytnuté slevě větší chuť nakupovat zboží právě u nás než v jiných obchodech s podobným sortimentem.

skinbooklogo.jpgMarek Nebesář - jednatel spol. SKINBOOK

Jsem opravdu rád, že se naše Hotely a Penziony Pytloun staly partnery sítě Sphere. V létě tomu bude již 5 let, kdy jsme se do programu zapojili a za tu dobu jsme si již vytvořili síť klientů, kteří vědí, že u nás Sphere mohou využít. Když si totiž k našim výhodným cenám a zároveň vysokým standardům ubytování a služeb ještě odečtou slevu 10 %, stáváme se tak pro ně jasnou volbou. I hosté, kteří si předem nezjistí, zda u nás Sphere mohou použít, jsou velmi pozitivně překvapeni, když při příchodu na recepci nebo do restaurace zaregistrují logo Sphere. Host se cítí vždy polichocen, když mu můžeme nabídnout slevu a Sphere nám toto umožňuje. Tuto výhodu si chválí i naši zaměstnanci, protože když je zákazník spokojený, jsou spokojení i oni a to se vždy pozitivně projeví, na obou stranách.“

logo CZ.pngIng. Lukáš Pytloun - jednatel společnosti hotely a penziony Pytloun

Spolupráci se Sphere si pochvalujeme. Přináší nám nové zákazníky, a co je důležité, zákazníci zůstávají věrni našemu centru, k čemuž je mimo jiné motivuje i sleva poskytovaná na základě Sphere.

sqp_logo.png SQUASHPOINT – majitel Tomáš Urban

Za největší nákupní galerii s luxusním pánský a dámským prádlem DMXGEAR a DMXGIRL jsem velmi rád, že jsme vstoupili do programu Sphere. To nám pomohlo udržet stávající zákazníky a přivést zákazníky nové, kteří se k nám nyní rádi vrací. Velké poděkování patří pravidelné a profesionální podpoře ze strany marketingu Sphere, který naše nákupní galerie pravidelně podporuje,” říká Martin Malý, ředitel společnosti DMX UNDERWEAR s.r.o., provozující galerie DMXGEAR a DMXGIRL.

logo DMXgear.png Martin Malý - ředitel nákupních galerií DMXGEAR a DMXGIRL

S programem Sphere spolupracujeme již od roku 2007. Od té doby patří k našim stabilním partnerům, který nám pravidelně přivádí zajímavý počet bonitních zákazníků, což není u ostatních programů běžné.


nové logo .jpgSvatopluk Novotný - marketingový manažer Fann Retail a.s.

Luxusnipradlo.cz se věnuje prodeji spodního prádla již více než osm let a Již od počátku se zaměřuje na luxusní spodní prádlo renomovaných značek. Členem programu Sphere a poskytovatelem daných výhod jsme již po několik let. Jde o zajímavý program, jenž zákazníkům poskytne vždy něco navíc. Karta výhod Sphere nabízí zákazníkům slevy a obchodu tímto přivádí zákazníky, kteří se rádi vrací.

 

Luxusnipradlo.jpgPetr Oborný - jednatel luxusnipradlo.cz