Udělali jste si už revizi auta po zimě? S prvními jarními dny přichází čas na výměnu zimních pneumatik za letní, které si můžete přezout dle platné legislativy již od 1. dubna. Vzorek u letního přezutí musí být minimálně 1,6 mm a je dobré zkontrolovat i provozní kapaliny v autě, kvalitu stěračů nebo jestli kamínek nepoškodil čelní sklo. Pro složitější úkony doporučujeme návštěvu v autoservisu, kde vám vyčistí klimatizaci a udělají další potřebné pro bezchybné fungování vašeho vozidla. Další tipy se dozvíte v našem BLOGu.

 
 

ČAS NA VÝMĚNU PŘEZUTÍ

Vyberte si ze široké nabídky pneumatik pro osobní, offroad nebo i nákladní auta.

NECHTE AUTO PROHÉDNOUT

Objednejte se včas do autoservisu na výměnu pneumatik a důležitou kontrolu.

ČISTÉ AUTO PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

Dopřejte si ruční mytí a čistění interiéru auta. Rovněž můžete využít voskování a další služby nejmodernějšími přípravky na bázi NANOTECHNOLOGIE.

 

VYUŽÍVEJTE VÝHODY SPHERE NAPLNO!

Sledujte naše sociální sítě a budete vědět o všem co se v rámci věrnostního programu SPHERE děje a kde můžete čerpat jeho výhody.

AUTO LZE KOUPIT I ONLINE

V této nelehké době si můžete domluvit videoprohlídku a vybraný vůz koupit i online. Záruční i pozáruční servis probíhá beze změny a využít můžete i čerpací stanici.

PŘIPRAVTE SE NA VÝLET

Podle značky a typu vozu si jednoduše vyberete ten správný nosič a můžete rychle vyrazit na dovolenou, výlet či za sportem, aniž byste řešili nedostatek místa.

 
 

V březnu můžete vyhrát poukazy v celkové hodnotě 6 000 Kč.

Zúčastnit se
 
 

Nakupujte vína na e-shopu partnera se slevou 10% a VIP 15%.

Podívat se
 

V předchozím newsletteru jsme vám dali tipy na velikonoční nadílku. Na co se můžete těšit příště? Poradíme vám jak si chránit zrak pomocí kvalitních brýlí.

facebook
instagram
youtube

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere