Příprava na nadcházející velikonoční svátky je v řadě rodin spojena i s výraznějším úklidem domácnosti. Nejedná se jen o to, zbavit domov špíny a prachu, ale i nepotřebných věcí, které nám už neslouží a připravit se na aktivnější část roku. Naštěstí dnešní doba nám přináší řadu pomocníků, kteří nám s tím mohou pomoci a výrazně i celý proces urychlit.

Hravě si poradí s úklidem i po vašich mazlíčcích. Pracuje autonomně a kromě efektivního luxování umí také vytírat.

Skvělý pomocník pro každý den. Vysává, vytírá a odstraňuje lepivé skvrny a dokonce i bakterie.

Mytí oken ještě nikdy nebylo tak snadné. Zabrání stékání vody, která by mohla vytvořit šmouhy, ochrání rámy a přilehlé předměty.

Využívejte výhod naplno!

Nápověda je jednoduchým doplňkem pro vyhledávání v rámci Google Chrome. Stahněte si ji, povolte ve vyskakovacím okně a pusťte se do nakupování.

Snadno si poradí s mastnotou, šmouhami i zaschlými nečistotami. Je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah: PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba.

Získejte více prostoru důmyslným způsobem. Sáčky jsou silné, vodotěsné, vzduchotěsné a opakovaně použitelné. Vhodné pro oblečení, lůžkoviny nebo jiné tkaniny.

 
 

V březnu můžete vyhrát poukazy v celkové hodnotě 6 000 Kč.

Zúčastnit se
 
 
 
Novinky v programu

Nakupujte nově na e-shopu partnera se slevou 15% a VIP 20%.

Podívat se
 

V předchozím newsletteru jsme vám dávali tipy, jak se zabavit s dětmi. Na co se můžete těšit příště? Už se budeme připravovat na Velikonoce.

<#comment><#comment>
facebook
instagram
youtube
>

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere