Momentálně zažíváme krásné babí léto, ale o slovo už se pomalu hlásí podzim. Čas, kdy je po po aktivním a činorodém létě třeba zpomalit a dopřát svému tělu i mysli to, čeho si žádají. A thajská masáž je určitě tím, co nás spolehlivě pozvedne na těle i na duchu. Dokonale provedená tradiční thajská masáž vyžaduje mnohaleté zkušenosti a perfektní znalost energetických drah v těle, jejichž zablokování může mít za následek nejrůznější zdravotní komplikace. Jejich uvolnění spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly i šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Více se o Tawanu a jejich thajských masážích dozvíte v našem BLOGU…

OBJEVIT KOUZLO THAJSKÝCH MASÁŽÍ

PODZIMNÍ KRÁSA

 

TAWAN
Umění thajské masáže
se v téměř nezměněné podobě dědí déle než 2 tisíce let. Přijďte si je užít a vychutnat.

FANN
Vneste do svého auta či interiéru příjemnou vůni, třeba pomeranče se santalovým dřevem, se závanem podzimu.

 

YVES ROCHER

Jestli něco opravdu
„must have“
a bez čeho se fakt
neobejdete, je červená
rtěnka, díky které budete okouzlující, fascinující, neodolatelná, prostě sexy!

PROFI MED

Jemný a lehký parfémovaný balzám potěší všechny muže, kteří mají citlivou pokožku i všechny ženy, které milují mužné vůně s pepřem, bergamotem a korianderem.

 

Posilte svoji imunitu směsí vitamínů, minerálů a účinných extraktů ve formě dobře vstřebatelných kapslí pro podporu imunity, fyzického a psychického výkonu a harmonizaci těla.

 

PILULKA.CZ

Už jste určitě mnohokrát slyšeli, že imunita se tvoří ve střevech. Proto je tu unikátní prémiový probiotický přípravek s obsahem komplexu 11 odolných probiotických kmenů, 33 miliard živých kultur v denní dávce.

TEREZIA

Dokonalý životabudič pro podporu správně fungující imunity – hlíva ústřičná v kombinaci s rakytníkovým olejem. První zázrak přírody, hlíva, dodá organizmu široké spektrum živin, včetně známých beta-glukanů.

AVENIER
OČKOVACÍ CENTRUM

Doba očkování proti sezónní chřipce se blíží! Tak neváhejte a nechte se očkovat včas, protože v podzimních měsících se zvyšuje počet případů respiračních nákaz a zejména potom chřipek.

REHABILITAČNÍ
KLINIKA
MALVAZINKY

Vyzkoušejte unikátní systém
pro rehabilitaci a trénink IMOOVE, díky kterému
dochází k zapojení téměř veškerého svalstva,
včetně aktivace svalů tzv. hlubokého stabilizačního systému trupu a páteře.

 

 

facebook
instagram
youtube