×
 
×
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?

Placeholder text

Novinka

Novinky, tipy a zajímavosti přímo do vaší e-mailové schránky.

Přihlásit se k odběru novinek

Novinky do emailu vám budeme zasílat jednou až dvakrát měsíčně. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Vás e-mail je u nás v bezpečí. Zde jsou naše

Já teda nevím, jak Vy, ale mám pár vytipovaných e-shopů, které mě nikdy nezklamou. Opravdu vždycky na nich najdu to, co hledám. Samozřejmě hledám především ty, do kterých je sleva se Sphere kartou, protože když může člověk ušetřit, byla by škoda, kdyby to neudělal...

Fann, to je jistota, protože parfémy a kosmetiku, ať už dámskou či pánskou, ocení pod stromkem snad každý. Philips určitě oceníte především při kupování společných dárků, jako je třeba kávovar. Pytloun Hotels Vás potěší také oba, jelikož co lepšího si nadělit, než společně strávený čas v luxusu? Děti budou mít radost z výjimečných hraček a her, které nabízí Sparkys. No a nesmíme zapomenout ani na naše čtyřnohé miláčky, pro které nakupuji v Pet Amour... a ano, po Vánocích neslýchám nic jiného než "Ježiši, ten Vás pejsek je ale pěkně oblečený, odkud to máte?"... no, ani letos tomu nebude jinak :-). Tak snad jsem Vám tímhle výčtem alespoň trochu pomohla. 

Vaše Jana Věrná

 

1Fann

V parfumeriích Fann si můžete vždy tak vybrat od parfémů světových značek přes dekorativní kosmetiku až po luxusní výrobky péče o pleť. A navíc Vám vždy velmi ochotně poradí. A to i s výběrem dárků!

10 %  kód: 10FANNSPHERE
VIP 15 % kód: 15FANNSPHERE
14 bodů za nákup za 100 Kč

2Philips

Philips se pokouší zlepšovat životy lidí, jejich pohodlí i zdraví. V oficiálním eshopu můžete nakupovat produkty z kategorií Osobní péče, Výrobky pro domácnost a Péče o matku a dítě.

15 %  kód: SPHERE15
VIP 20 % kód: SPHERE20

3Trebitsch Whisky
První a jediná společnost v Čechách, která se specializuje na výrobu whisky. Jejím hlavním produktem je česká sladová whisky TREBITSCH. Nyní nabízejí i limitovanou edici.

10% kód: SphereTrebitsch

4Divadlo Kalich

Vstupenky do divadla patří k oblíbeným dárkům, a to nejen na Vánoce. Kalich je vyhlášená divadelní scéna, a to jak pro svoje muzikály, tak i činoherní představení, která uspokojí širokou veřejnost.

10 % VIP 20 %

5Pet Amour

Luxusní sortiment pro psy a kočky. Ať už sháníte útulný pelíšek, stylový obleček, hračky, vodítka nebo třeba známky pro psy, tady určitě nešlápnete vedle. Prvotřídní kvalita a jen to nejlepší pro Vašeho mazlíčka.

5 % EAN kód karty

6Sparkys

Hlavním cílem Sparkys je pečlivě vybírat hračky a dárky, aby co možná nejvíce vyhovovaly požadavkům zákazníků. Většinu sortimentu naleznete jen v prodejnách Sparkys.

6 bodů za nákup za 100 Kč

7Profimed

V Profimedu naleznete pomůcky na čištění zubů, ale také přípravky pro péči o tělo, mlsání i drobnosti do domácnosti. Hlavní roli zde samozřejmě hrají pomůcky pro ústní hygienu a speciální zubní péči.

15 bodů za nákup za 100 Kč

8 Adrop

E-shop který se zabývá zprostředkováním originálních a netradičních zážitků pro Vás i pro Vaše blízké, které tento neotřelý dárek zajisté mile překvapí a hlavně potěší. Z široké nabídky si vybere každý.

17 bodů  za nákup za 100 Kč

 

9Levné lyže

Lídr v prodeji všech renomovaných sportovních značek např. ATOMIC, VÖLKL, aj., kromě lyží, snowboardů a běžek zde seženete i výbavu, jako třeba boty, lyžařské brýle, helmy a nebo zimní oblečení.

12 % • kód: SPHERE12
VIP 17 % kód: SPHERE17

 

10Pytloun Hotels

Pytloun Hotels ve své stále rostoucí nabídce nabízí pohostinnost a péči o hosta již ve 13 ubytovacích zařízeních, která uspokojí jedinečné cestovní potřeby domácích i zahraničních hostů.

10 % VIP 15 %

 
 

Hrajte o zajímavé ceny v celkové hodnotě  6 000 Kč

Zkusit štěstí
 
 

Podívejte se, co vše můžete s kartou Sphere pořídit a kolik ušetřit.

Zhlédnout video
 
 

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere