×
 
×
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?

Placeholder text

Novinka

Novinky, tipy a zajímavosti přímo do vaší e-mailové schránky.

Přihlásit se k odběru novinek

Novinky do emailu vám budeme zasílat jednou až dvakrát měsíčně. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Vás e-mail je u nás v bezpečí. Zde jsou naše

Právě stojíme na prahu divadelní sezóny 2021/2022 a velmi si přejeme a doufáme, že na rozdíl od té uplynulé nebude poznamenána žádnými omezeními, a my si tak po více než roce budeme moci užívat kulturních zážitků plnými doušky. Protože sebelepší online představení ani stream nenahradí tu lidskou vazbu mezi účinkujícími a diváky a nevtáhne do děje tak, jak bychom si přáli. A budeme rádi, pokud si vyberete kulturní zážitek z programu Sphere.

Vybrala jsem vám pár zaručených divadelních tipů i nových představení. Příjemné divadelní zážitky přeje Jana Věrná ze Sphere.

 

SILNICE - LA STRADA - Cirkusácká romance o tom, že i malý kamínek má na tomhle světě smysl. Stejně tak každý člověk, i ten nejubožejší. Hráno s pohotovostí, vtipem a odvahou.

BEZ ROUCHA - Dnes už klasická komedie na téma, jak se dá i nedá dělat divadlo. Proč, proboha, proč?! Vždyť je to jen divadlo.

Sledujte nás také na Instagramu, ať vám neunikne žádná zajímavá akce nebo tip co podniknout.

Sdílíme zde i nové partnery v programu, ať víte, kde všude si užívat výhody a speciální akce.

Prožijte složité sítě milostných citů v komedii Johanna Nepomuka Nestroye Sňatky na železnici. A zavzpomínejte na vynález parních lokomotiv!

Hubička patří k nejhranějším Smetanovým operám. Zajděte si v říjnu na nejnovějšího nastudování Smetanovy Hubičky v režii Jiřího Nekvasila.

 

Napjatě očekávaný film ZÁTOPEK, slibuje výjimečnou podívanou. Už jen tím, že jeho hrdinou je fenomenální český běžec Emil Zátopek.

Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce - Nepropásněte jedinečnou příležitost nahlédnout tak trochu klíčovou dírkou do pánské šatny ypsilonských herců.

PŘES ČÁRU - Důmyslná komedie o překračování hranic. Aneb o tom, jak se neznámá vesnice pomalu, ale jistě dostává do centra mezinárodní politiky.