×
 
×
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?

Placeholder text

Novinka

Novinky, tipy a zajímavosti přímo do vaší e-mailové schránky.

Přihlásit se k odběru novinek

Novinky do emailu vám budeme zasílat jednou až dvakrát měsíčně. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Vás e-mail je u nás v bezpečí. Zde jsou naše

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží. Očekáváný návrat do školy může u dětí způsobit napětí a u rodičů nervozitu spojenou s nemalými výdaji za školní pomůcky a zájmové kroužky. Ať už budete chystat prvňáčka nebo máte děti starší, můžou se vám hodit tipy, které jsem pro vás připravila. Kde výhodněji nakoupit nebo se odreagovat? Čas s dětmi je ten nejkrásnější. Užívejme si ho plnými doušky.

Pohodové ještě prázdninové dny přeje Jana Věrná ze Sphere.

Děti tak rychle rostou a po prázdninách bude asi potřeba jim koupit opět nové boty. Froddo barefoot polobotky poskytují komfort a napomají přirozenému vývoji dětské nohy.

Zjistili jste, že vaše dítko hůře vidí? Ve FOKUS vám rádi poradi a můžete se podívat i na brýle nebo kontaktní čočky pro sebe. K dispozici je vám 160 poboček v Česku a na Slovensku.

 

 

Nachystejte dětem zdravou svačinku, něco na zub nebo stylovou láhev na pití. Například želé medvídci se stévií jsou dobrotou, která udělá radost.

Muzeum Lega je místo, kde ožívají sny. Návštěvou jistě potěšíte nejen své děti a můžete tak podpořit jejich kreativitu a tvořivost.

 

Přiznejme si to, bez kufříku by to zkrátka nešlo. Je to schránka, krabice, schovka! Na výtvarné potřeby a další nezbytnosti

Nápovědu SPHERE si lehce stáhnete v Google Chrome, povolíte ve vyskakovacím okně a budete tak mít jednouše přehled, kde můžete výhodně nakoupit.
Podívejte se na naše krátké instruktážní video.

Zdravotně nezávadné dózy s motivem veselé dinosauří rodiny vám usnadní zabalení svačinky nebo lehčího obědu pro vaše děti.

Komfortní, robustní batoh do školy, kterému se praktičností, ale i designem hned tak žádný nevyrovná. Vhodný pro děti od 9 let.