×
 
×
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?

Placeholder text

Novinka

Novinky, tipy a zajímavosti přímo do vaší e-mailové schránky.

Přihlásit se k odběru novinek

Novinky do emailu vám budeme zasílat jednou až dvakrát měsíčně. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Vás e-mail je u nás v bezpečí. Zde jsou naše

Pokud jste nadšení golfisté, odvíjí se plánování vaše dovolené od této stále více oblíbené aktivity. V roce 2020 bylo v rámci České golfové federace zaregistrováno 52 401 hráčů, z čehož více než 4 tisíce byli začátečníci. V rámci programu Sphere vám můžeme nabídnout 26 golfových hřišť, mnoho obchodů, e-shopů i cestovních kanceláří věnující se golfové turistice.

Vybrala jsem vám několik golfových resortů, kam můžete pohodlně vyrazit autem, zahrát si golf a pokud se vaše drahá polovička pro tento sport ještě nenadchla, tak si může dopřát wellness, procházky po okolí a další aktivity.

Příjemnou dovolenou dle vašich představ vám přeje Jana Věrná, Sphere.

 

Multifunkční hotelový komplex uprostřed křivoklátských lesů. Restaurace s domácí kuchyní a především 12jamkové hřiště, driving range, putting & chipping green.

Golfový resort v podhůří malebných Beskyd nabízí dvě mistrovská 18jamková hřiště a možnost využít v nepříznivém počasí Indoor golf a FSG simulátory.

Moderní designový hotel v Krkonoších, s možností využití 18jamkového golfového hřiště, procházek po okolí a wellness.

Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna a je situován přímo v golfovém areálu, které tvoří 18jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links.