Novinky

 

 

POHOSTINEC KARLÍN - OBJEVTE NÁŠ PŘÍBĚH 

 

Místo s originální atmosférou sídlící v ulici Pobřežní 42 v centru Prahy.

Za otevřením restaurace stojí společnost Premier Wines & Spirits Group, která reagovala na poptávku Karlínských i přespolních hostů a otevřela tak restauraci s moderní českou kuchyní. Důraz je kladen na kvalitní suroviny především z lokálních zdrojů a jejich zpracování. V menu ale najdete i steaky ze stařeného masa s cetrifikací USDA, které jsou právě jedním z moderních twistů celého konceptu.

Pohostinec Karlín nabízí tradiční plzeňské pivo a polotmavého Blatenského Kohouta z jihočeské Blatné. Milovníci vín tu mají možnost ochutnat krásná vína od vinařů z Česka, Slovenska, ale i vyhlášených vinařství ze zbytku Evropy, jejich výhradním dodavatelem, stejně jako v případě lihovin, destilátů, nealko nápojů a nápojů z vlastní produkce je společnosti Premier Wines & Spirits.

Pohostinec Karlín je ideálním místem pro setkání s přáteli, slavnostní večeře, obchodní jednání i firemní večírky.

Více informací na POHOSTINEC KARLÍN

 

 

 

 

POHOSTINEC MONARCH - MÍSTO S ORIGINÁLNÍ ATMOSFÉROU

 

Místo s originální atmosférou sídlící v ulici Na Perštýně v centru Prahy.

Pohostinec Monarch sídlí v ulici Na Perštýně, v centru Prahy. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení. Nejprve jako vinný bar, poté gastrobar a stávající podobu restaurace, Pohostinec Monarch, získala v květnu roku 2017.

O autentickou a neopakovatelnou chuť jídel se stará šéfkuchař Jan Volšička. Zákazníci ho mohou spatřit v otevřené kuchyni uprostřed restaurace. Zaměřujeme se na kvalitní suroviny a jejich zpracování, naším cílem je používat co nejvíce lokálních surovin. V menu ale najdete i steaky ze stařeného masa s certifikací USDA, které jsou právě jedním z moderních twistů celého konceptu.

Pohostinec Monarch nabízí tradiční plzeňské pivo a polotmavého Blatenského Kohouta z jihočeské Blatné. Milovníci vín tu mají možnost ochutnat krásná vína od vinařů z Česka, Slovenska, ale i vyhlášených vinařství ze zbytku Evropy.

Pohostinec Monarch je ideálním místem pro setkání s přáteli, slavnostní večeře, obchodní jednání i firemní večírky.

 

Více zde: POHOSTINEC MONARCH