OnePage
facebook
youtube
instagram

Zůstaňte se Sphere doma

Vážení příznivci věrnostního programu Sphere,

jak jste jistě sami zaznamenali, byly uzavřeny všechny kamenné obchody, vyjma těch, kterým vláda ve svém usnesení udělila výjimku, jako jsou potraviny, oční optiky, tabáky, prodejny pro zvířata atd. Na druhou stranu bychom v této, pro obchodníky velmi složité době, rádi podpořili e-shopy věrnostního programu Sphere. Abychom se alespoň touto cestou pokusili zmírnit ekonomický i lidský dopad současných opatření a umožnili vám, držitelům karet Sphere, nakoupit si vše potřebné z domova a našim obchodním partnerům pomohli přivádět zákazníky. Více na našem BLOGU.

VÍCE NA BLOGU
 

Zaháníme nudu hrou

MODROOČKO

Zkuste nabídnout teenagerům jako alternativu k vysedávání u počítače třeba tyto 3D dřevěné mechanické puzzle Formule s pohybem.
Kod: Sphere

Nakupovat

 
 

Není nad pohodlí a šálek dobrého kafe

KÁVA VÝHODNĚ

Když už si nemůžeme dát kávu ve svojí oblíbené kavárně, vychutnejme si ji alespoň doma. Sice si ji musíme uvařit sami, ale o svoji radost nepřijdeme.
Kod:gold

Nakupovat

ANSWEAR
UNDER ARMOUR

není nad pohodlné tepláky, ve kterých se můžeme klidně povalovat doma nebo když se hecneme, tak vyrazit třeba běhat.

Kod:SPHERE2020
*-10% i zlevněné zboží

Nakupovat
 

Posilujeme svoji imunitu

TEREZIA COMPANY

Multivitaminové mlsání udělá radost vašim nejmenším. Oblíbené ovocné želatinky jsou plné těch nejdůležitějších vitaminů vhodných pro děti.

Nakupovat

PROZDRAVI.CZ

Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současná situace. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Nakupovat
 

Výběr kola z pohodlí domova

 

Bodový program

AGEO

Pokud máme dítko s citlivou pokožkou, můžete vyzkoušet hypoalrgenenní prací gel s přírodní aviváží s extrakty z heřmánku a měsíčku lékařského.

Nakupovat

COUNTRYLIFE

Dobrý tip pro všechny, kteří nemohou chodit do práce: uklízejte! S tímto univerzálním čističem s vůní zázvoru a citronové trávy vám to půjde hezky od ruky.

Nakupovat

HERVIS

Sice s rouškou, ale pořád si můžeme vyrazit zaběhat, vyplavit adrenalin a přijít na jiné myšlenky. Znáte to: „Ve zdravém těle zdravý duch“.

Nakupovat

TESCOMA

Univerzální džbán, který umí připravit lahodné chlazené nápoje stejně hravě jako ty horké. Skvělý pomocník pro přípravu ovocných, zeleninových či bylinkových čajů a limonád, které nás povzbudí na těle i na duchu.

Nakupovat

 

Objednejte si jídlo od našich partnerů

Zasoutěžte si

 

Adresa: EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4
Telefon +420 241 710 502
Email: sphere@sphere.cz