Zdraví a krása si vyžadují pravidelnou péči. Udělejte každý den něco pro sebe.

facebook
youtube
instagram

 

Starost o naše zdraví i vzhled je v podstatě celoroční záležitost, ovšem v letním období získává na ještě větším významu. Díky opalování a vyšším teplotám je potřeba věnovat na naši pokožce i vlasům zvýšenou péči a zapomínat bychom neměli ani na naše oči, protože správné sluneční brýle by v sobě měly snoubit nejen záležitost estetickou, ale zejména ochrannou. A navíc, k různým činnostem se hodí nejen jinak tvarově a materiálově řešené brýle, ale samozřejmě odlišný by měl být i jiný stupeň jejich zabarvení. K vodě můžeme zvolit ty nejtmavší, které už ale nejsou vhodné k řízení automobilu. Proto se svěřte do rukou odborníkům v očních optikách, kteří vám vždy dobře poradí.

 

KVALITA JE ZÁKLAD

RYOR

Zvláště po opalování je potřeba věnovat pokožce těla zvýšenou péči. Skvělé je třeba toto lehce roztíratelné a snadno vstřebatelné mléko určené k ošetření těla po slunění.

FANN

Švýcarské opalovací krémy jsou nejen zárukou kvalitního a bezpečného opalování, ale některé z nich jsou určené přímo těm, které trápí sluneční alergie!

PEVONIA BOTANICA

Odměňte pokožku těla tímto letním lehkým balzámem s extrakty z tropického ovoce. Působí proti stárnutí pokožky, hydratuje, vyživuje, zjemňuje vrásky a zlepšuje elasticitu.

YVES ROCHER

Léto patří vůním, proto vyzkoušejte Hello Printemps - parfémovaný sprej na tělo a vlasy, jehož veganská receptura obsahuje více než 98 % složek přírodního původu.

 

ZDRAVÉ OČI

FOKUS OPTIKA

Přivítejte léto v nových slunečních brýlích nebo si udělejte čas, nechte si odborně změřit zrak a pořiďte svým očím nový módní doplněk!

 

DOCTOR OPTIK

Odbornost personálu, profesionální přístrojové vybavení, kvalitní brýlové obruby a špičkové čočky české a německé výroby. Přijďte vyzkoušet a přesvědčte se!

INEKO OPTIK

Pokud jste fanoušci sportovních a slunečních brýlí, tady si určite přijdete na své. V portfoliu nabízených brandů mají mimo jiné také značky Renato Balestra, Alpina, West.

 

PÉČE KTERÁ SE VYPLATÍ

LÉKÁRNA.CZ

V letním období je velmi důležitá také péče o pánskou pokožku, zvláště po holení. Proto je tu EUCERIN MEN Balzám po holení SILVER SHAVE se zklidňujícím a protizánětlivým složením.

BENU LÉKÁRNA

LA ROCHE - POSAY ANTHELIOS Dermo - Pediatrics je ochranné mléko pro kojence od 6 měsíců s faktorem SPF50 plus, které spolehlivě chrání jemnou pokožku dětí před UVA/UVB zářením.

 

PILULKA

V období prázdnin a dovolených si dopřáváme něco dobrého "na zub" častěji, než obvykle. Proto je dobré starat se o své trávení, a probiotický komplex Biopron 9 představuje ideální volbu.

 

PROFIMED

Philips Sonicare Diamond Clean Amethyst je nejstylovější sonický elektrický kartáček vyvedený v moderním designu a přinášející oslnivé výsledky.

 

 

 

EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4
Telefon +420 241 710 502
E-mail: klientservis@sphere.cz

Nechcete už odebírat naše e-maily? Odhlaste se.