×
 
×
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?

Placeholder text

AGROTEC a.s.

Gallery Image 1
Gallery Image 2
Gallery Image 3
Gallery Image 4

AGROTEC a.s.

Prodej a servis vozů ŠKODA a KIA. V Agrotec Group vám s výběrem vozidel pomáháme již od roku 1990. V naší nabídce můžete najít tradiční značku Škoda, ale také dynamickou značku Kia. O obchod, služby a poprodejní servis pečuje divize osobní automobily v regionu jižní Moravy v provozovnách Brno, Hustopeče a Břeclav.

Společně hledáme vůz, který dokonale padne vašim potřebám a spolu řešíme cestu, jak nákup co nejlépe financovat. Naše servisy jsou vybaveny nejmodernější diagnostickou technikou, můžete využít kvalitní karosářské a lakýrnické práce s odborně vyškoleným a certifikovaným týmem pracovníků. Pokud se na vašem automobilu vyskytne jakýkoli problém, neváhejte se za námi zastavit. Máme připravenou flotilu náhradních automobilů a svoji mobilitu tak odevzdáním auta do servisu neztratíte.

K dispozici je vám také mycí linka pro osobní a nákladní vozidla či pneuservis. Trh s osobními vozy se rychle mění, ale s námi máte jistotu, že jeho dynamiku stíháte. Veškerá skladová vozidla, připravená ihned k odběru, naleznete na stránkách www.agrotecauto.cz.

Naše služby poskytujeme 7 dní v týdnu a jsme vždy připraveni vám pomoci.

Kontakt

HUSTOPEČE, Brněnská 74
69301

shop

Slevy / Výhody

10%

servis vč. Bosh, ND

Sphere

4%

vozy ŠKODA

Sphere

3%

vozy KIA

Sphere

PHM -1,- Kč

Instagram

Pobočky

Kde nás najdete

Vyhledejte si partnery programu Sphere, a v katalogu dalších 2000 e-shopů.