YVES ROCHER

Firma byla založena roku 1959 jmenovcem této značky. Tato francouzská společnost se tedy těší úspěchu téměř 60. let. Není divu. Značka Yves Rocher je sympatická  nejen produkty s přírodním složením, ale také díky svému přístupu k přírodě. Všechny rostliny, za kterých je prodávané zboží vyrobeno, jsou pěstovány podle zásad ekologického zemědělství. A co je nejvíce sympatické nám? Za každý produkt zakoupený s logem "I love my planet" je vysazen jeden strom. Přidejte se k opětovnému zalesňování planety i vy.

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na yves-rocher.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u yves-rocher.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na yves-rocher.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.