Top Prostěradla.cz

TopProstěradla.cz dbá na to aby nabízené zboží bylo té nejlepší kvality a vysokých gramáží. Ať již koupíte prostěradlo či povlečení, vždy si můžete být jistí, že před jeho uvedením do prodeje musí zboží nejprve projít testem kvality - především několikanásobným praním, aby bylo možné zaručit barevnou a materiálovou stálost. Zboží dostupné skladem je připraveno k okamžitému odeslání. Dnes objednáte, zítra obdržíte. Zboží, které objednáte v pracovní den do 12:30 hod, vám bude odesláno ještě tentýž den! Vámi vybrané zboží vám bude Českou poštou doručeno následující pracovní den jako balík do ruky. V obchodně TopProsteradla.cz jsou zákazníci prioritou, proto za poštovné zaplatíte pouhých 89 Kč a nezáleží na velikosti objednávky, ať si nakoupíte 4 prostěradla nebo Vaše zásilka bude vícekusová, poštovné platíte vždy pouze jednou. Dále máte výměnu či vrácení zboží nestandardních 21 dní, což je více než ve většině českých e-shopů. V prosinci je tato lhůta navíc prodloužena o další 2 týdny, aby se zákazníci v době Vánoc a novoročních oslav nestresovali s výměnou či vrácením dárků, které jim nesedí. Kvalitu zboží a služeb průběžně hodnotí uživatelé portálu Heureka.cz 

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na topprosteradla.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u topprosteradla.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na topprosteradla.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.