RS Fish

RybářskéPotřeby-shop.cz Vám přináší kompletní sortiment potřeb pro rybaření od všech známých světových výrobců. V nabídce najdete kompletní výbavu, která Vám bude provázet při rybaření po celý rok od prutů, navijáků a sítí, přes čluny, motory a sonary až po vybavení pro camping a další dopňky. Jistě si tak vyberete vše, co pro úspěšný rybolov potřebujete. Petrův zdar!

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na rybarskepotreby-shop.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u rybarskepotreby-shop.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na rybarskepotreby-shop.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.