MYPROTEIN

„Fuel Your Ambition“ – tak zní slogan britského on-line prodejce a výrobce sportovní výživy. Přední evropská značka poskytuje nejrůznější doplňky stravy, od tyčinek a proteinů přes másla a nápoje až po vitamíny a kapsle na hubnutí, a to jak pro kulturisty, tak i rekreační sportovce. Vybrat si to svoje může opravdu každý, dokonce i vegani. A nejen to! Najdete tu i oblečení a jiná tréninková příslušenství.

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na myprotein.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u myprotein.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na myprotein.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.