Fann

Co vše najdu na e-shopu FAnn parfumerie. Nabídka parfumerie FAnn je opravdu široká, a to především díky vysokému číslu nabízených značek. Výhodou je, že se v ní snadno vyhledává, protože veškeré produkty jsou pečlivě zařazeny do jednotlivých kategorií a podkategorií. Většina nabízeného sortimentu je sice určena ženám, ale pokud sháníte parfémy nebo tělové přípavky pro muže či děti, tak také zaručeně neodejdete s prázdnou. A co zde tedy nejvíce frčí v jednotlivých kategoríích? Jsou to Vůně - dámské, pánské a dárkové kazety. Pleť - přípravky na její odličování, čištění, krémy a masky. Líčení - vše pro oči, tvář, rty i nehty. Tělo - mléko, sprchové gely, pěny do koupele, přípravky na opalování a vše pro péči o vlasy. Doplňky - manikúra, vůně do auta, toaletní spreje a produkty pro děti. 

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na fann.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u FAnn.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na fann.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.