Draps

Firma DRAPS je typická rodinná firma, která vyrábí a prodává vlastní kvalitní sportovní oblečení. V roce 1998, poté, co řadu let strávila v Oděvním podniku Prostějov, se paní ředitelka rozhodla začít vyrábět vlastní sportovní oblečení. Ze začátku to bylo jen pár šicích strojů v jedné malé místnosti, na kterých první švadleny šily sportovní oblečení pro úzký okruh zákaznic v Olomouci a okolí. Veškerá výroba vznikala až na objednávku, v nabídce bylo jen pár střihů a fazon, vše se šilo z jediného materiálu v několika základních barvách. S rozvojem firmy a s prodejem výrobků začali pomáhat i oba synové zakladatelky a postupně společně firmu budovali až do její dnešní velikosti. První prodejní místa vznikala po celé České republice, zároveň se snažili oslovit i zákazníky na Slovensku a již řadu let dělají svým oblečením radost i v Německu. Ve snaze nabídnout co nejširší sortiment výrobků a kvalifikovaně pomoci s výběrem. Postupně otevřeli a dnes provozují 9 značkových prodejen. 

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na draps.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u draups.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na draps.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.