Bonami

Bonami.cz - ráj designových nadšenců. Máte rádi moderní a designové kousky do domácnosti? Tak právě pro vás byl stvořen e-shop Bonami.cz. Že ho ještě neznáte? Velká chyba. Pokud tento e-shop jednou navštívíte, tak věřte, že se budete také rádi vracet. Musíme ale upozornit, že nakupování na Bonami je návykové.  Nabízí inspiraci pro moderní bydlení a design. Denně přináší stylový nábytek, interiérové doplňky a potřeby pro domácnost. Nabízené produktu pochází od předních českých a zahraničních designérů a nejsou běžně dostupné v nákupních centrech a obchodech. V bonami.cz najdete nabídku od kuchyně až po zahradu. Rozmanitá, stylová a dechberoucí. Každý den přibývá stovky nových produktů a je těžké jim odolat. V rychlosti si ukážeme nejoblíbenější kategorie. 

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na bonami.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u bonami.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na bonami.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.