Blancheporte.cz

Blancheporte je obchod s dámským a pánským oblečením a bytovým textilem pro všechny, kteří milují módu a rádi zkášlují svůj domov za nízké ceny! Cenově dostupná móda pro ženy s konfekční velikostí 38 až 58, která dokonale vyzdvihne Vaši postavu. Najdete zde módní kouky nepostradatelné ve Vašem šatníku, vytvořené specialisty na ženskou krásu. Kromě módy najdete v nabídce kolekci bytového textilu, která spojuje kvalitu, tradici i inovace. Dále obchod nabízí pánskou módu až do velikost 6XL. Užívejte si módu bez komplexů! U všech nabízených produktů probíhá pravidelná kontrola kvality, interní i externí, což Blancheporte.cz umožňuje poskytnout Vám skutečnou záruku kvality. Navíc máte až 30 dní na vrácení nebo výměnu zboží. 

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na blancheporte.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u blancheporte.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na blancheporte.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.