4camping

4Camping.cz je víc, než je kempování. E-shop se zaměřuje na prodej široké škály zboží, ze kterého si vyberete i vy. Výhodou navíc je, že nebudete muset trávit spousta času v kamenném obchodě, ale vyberete si z pohodlí domova. Celý sortiment je přehledně rozdělen do kategorií, takže nebudete mít problém rychle najít přesně to, co právě hledáte. S velkou pravděpodobností bude navíc vámi hledaný produkt ve výprodejových položkách! 

Sbírejte body s programem Sphere plus

Z nákupu na 4camping.cz ti z hodnoty objednávky bez DPH připíšíme body. Body v programu Sphere plus ti připíšeme do max. 90 pracovních dnů na tvůj registrovaný účet.

Podrobné podmínky pro připsání Sphere bodů u 4camping.cz

V případě použití jiného slevového kupónu než je zveřejněn na sphere.cz, není zaručeno připsání nebo schválení "sphere bodů". Nákup musí být uskutečněn kompletně on-line proklikem do obchodu přes tlačítko "Nakoupit na 4camping.cz" a to bezprostředně bez vypnutí webového prohlížeče a bez klikání na cizí stránky, odkazy, bannery vč. odkazů v newsletterech samotného obchodu. Základ pro výpočet "sphere bodů" se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kuponu se základ snižuje o výši slevy. Sphere.cz nemůže garantovat připsání "sphere bodů" v případě, že se nákup automaticky nezaznamená správně. Měření, zda byl nákup proveden přes Sphere.cz probíhá na základě cookies v prohlížeči. V případě, kdy e-shop dodatečně neuzná nárok na provizi pro Efin, spol. s r. o., web Sphere.cz si vyhrazuje právo nepřipsat "sphere body" členovi programu.