Druhy karet

Sphere

Základní karta programu Sphere, přinášející výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30 % u všech obchodních partnerů. S kartou Sphere máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů.

Získat ji můžete u některých z našich partnerů, a nebo si ji můžete objednat zde.

Sphere young

Karta pro mladé - do 28 let věku. Pro studenty, školy, vzdělávací zařízení, zájmová sdružení, spolky a sportovní kluby a další. S touto kartou lze u vybraných obchodních partnerů označených logem Sphere, zaměřených zejména na mladé, uplatňovat vyšší výhody a slevy, než u základní karty, v rozsahu cca 5 až 30 %. S kartou Sphere young 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů.

Získat ji můžete u některých z našich partnerů, a nebo si ji můžete objednat zde.

Sphere Golf

Karta pro golfisty. Využijete ji na golfových hřištích, indoorech, shopech a v cestovních kancelářích po celé České republice a na Slovensku. Poskytuje však i výhody a slevy, popsané u základní karty, a to v rozsahu cca 5 až 30 % u všech obchodních partnerů,. S kartou Sphere Golf máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů.

Získat ji můžete u některých z našich partnerů, a nebo si ji můžete objednat zde.

Sphere Czech Visitor

Karta pro zahraniční návštěvníky České republiky, díky které získají přímé výhody a slevy v obchodech a službách, zaměřených na zahraniční návštěvníky. S kartou Sphere Czech Visitor máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů - poskytovatů výhod Sphere v podobě výhod a slev ve výši cca 5 až 30 %. Tato karta je zajímavý benefit pro zákazníky hotelů, incomingových cestovních kanceláří a dalších subjektů spojených s cestovním ruchem na území celé České republiky.

Karta je samostatně neprodejná.

Sphere VIP

Karta je určena vybraným klientům a zákazníkům věrnostního programu Sphere. Díky této kartě lze u vybraných obchodních partnerů uplatňovat vyšší výhody a slevy než při využití základní karty Sphere. S kartou Sphere VIP máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů.

Karta je samostatně neprodejná.

Sphere Golf VIP

Karta je určena golfistům - vybraným klientům a zákazníkům věrnostního programu Sphere. Tuto kartu využijete nejen na golfových hřištích, v indoorech, shopech a cestovních kancelářích, ale i u všech obchodních partnerů Sphere , kde získáte vyšší výhody a slevy než při využití základní karty Sphere. S kartou Sphere Golf VIP máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů.

Karta je samostatně neprodejná.

Sphere co-brand

Karta v designu partnera. Muže být v základním provedení, ale i v provedení VIP. S touto kartou získáte výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30 % u všech obchodních partnerů Sphere. S kartou Sphere máte 10 000 možností výhodných nákupů v celé České i Slovenské republice v širokém spektru oborů zboží a služeb, včetně e-shopů. V případě VIP karty můžete u vybraných partnerů čerpat výhody vyšší, než při využití základní karty Sphere.

Karta je samostatně neprodejná.

 

 

Všechna obchodní místa, kde uplatníte výhody najdete zde:

 

Katalog