Navzdory všemu, co se kolem nás aktuálně děje, všem omezením i doporučením, se pomalu blíží adventní čas a oslavy vánočních svátků. A i když budou letos možná jiné, než jsme byli zvyklí, Vánoce prostě budou! A budou i dárky, protože na naší touze potěšit své nejbližší ani pandemie nic nezmění. Doufáme, že vám přijde vhod naše inspirace, tentokrát na dárky pro muže, protože ženy podle průzkumů nakupují vánoční dárky na rozdíl od svých protějšků přece jenom s předstihem.

 

1Legend Eau De ParfumTato nádherná pánská vůně v sobě snoubí tóny bergamotu, čistého jasmínu, fialek i dřevin a podtrhuje u svého nositele výraznost, neohroženost a záhadnost.

+51 bodů / 100 Kč

 

2Olympijský batoh YoshiJestli hledáte opravdu originální dárek, batoh z limitované kolekce k příležitosti nadcházejících Letních olympijských her v Tokiu je trefou do černého.

+36 bodů / 100 Kč

 

3Předplatné týdeníku Echo
Dárek, ze kterého se budete těšit nejen pod stromečkem, ale doslova celý rok. Echo je nezávislý týdenník, který věnuje pozornost historii, literatuře, filmu a kultuře.

Sleva 1 000 Kč na roční
předplatné Echo Komplet

 

 

 

4Hodinky Jaguar J687/AmPánské hodinky Jaguar jsou poháněny švýcarským quartzovým strojem, disponují odolností do 100 m a jsou chráněny safírovým sklíčkem odolným proti oděru.

Sleva 7 % VIP 10 %

 

5Kravata D2 Tartan TieKravata neboli vázanka tvoří součást pánského šatníku již více než 350 let. Tento luxusní kousek z hedvábné tkaniny vyniká nezaměnitelným leskem a jemností.

+51 bodů / 100 Kč

 

6Whisky Glengoyne
Pokud máte ve svém okolí milovníka whisky, dárkové balení Glengoyne 12y Single Malt s krásně vyváženou chutí kokosu, dubu, citrusových plodů a jablek ho jistě potěší.

Sleva 5 %slev. kód: Fous5
VIP 10 % slev. kód: Fous10

 
 

Hrajte o zajímavé ceny v celkové hodnotě více než 7 000 Kč

Zkusit štěstí
 
 

Podívejte se, co vše můžete s kartou Sphere pořídit a kolik ušetřit.

Zhlédnout video
 
 
facebook
instagram
youtube

Novinky věrnostního programu Sphere vydává
EFIN, spol. s r. o., K Hájovně 753/9, 142 00, Praha 4, +420 241 710 502, sphere@sphere.cz

Katalog partnerů Sphere